hľadám šikovného elektrikára na môj VW Passat 3C v BA

Ponuka služieb

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď
solide
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 29.05.2011 18:02

hľadám šikovného elektrikára na môj VW Passat 3C v BA

Príspevok od používateľa solide »

Ahoj, mam VW Passat 2.0 TDI, rok.2005, model 3C a hladam sikovneho elektrikara, ktory by vedel odstranit moju chybu na Passate. Ked odstavim auto /auto je ako druhe/ za kratku chvilu cca 1 tyzdna nejazdenia sa mi vybije bateria Varta, stara 3 roky. Bateriu som nechal testovat, je v poriadku, dobijanie baterie /zmerane/ funguje 100%. Na riadiacej jednote ziadna chyba nezaznamenana. S autom som bol 2x u elektrikara po incidente a vzdy boli odbery v poriadku.
Podla mna bude bude problem v kufri. Nejde mi otvarat kufor klasicky z vonku cez znak, jedine ako ho otvorim je cez tlacitko vodica. Je mozne, ze kabel je niekde zalomeny-pripadne skratuje a vybija baterku ?
Neporadi niekto z vlastnych skusenosti sikovneho elektrikara, klubaka, v Bratislave a blizkom okoli, ktory by sa na to pozrel? Dakujem J

Napísať odpoveď

Návrat na "Služby"