Divny start 1,6tdi

Dieselové motory

Moderátor: sirdo

rasto4444
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 11.04.2011 16:44
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa rasto4444 »

toto je najlepšie ked sa to v servise neprejavuje.. o tom by som vedel písať litánie.. skús si nahrávať štarty na video keď to robí nepravidelne.
Golf 7 1.6 TDI Comfortline,+ "Comfort" paket, "Winter" paket, cúvacia kamera "Rear Assist", nastavenie jazdného profilu, palubný pc "Premium", Rádio "Composition Media" s CD, športové sedadlá

marian52
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19.03.2009 11:25

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa marian52 »

rasto4444 napísal:Nieco podobne som mal na sestkovom golfe rovnakej motorizacie. Dlho tocilo kym auto chytilo..vraj problem s palivom..kde tankujes? Mne tvrdili ze islo o nekvalitnu naftu a pomenili mi tam kopec veci od filtrov, cerpadla, vstrekov a neviem coho vsetkeho..nechcem ta strasit, mne zas otacky neskakali..ale tiez mi upravili cez software palivovu zmes a aby to skor chytilo. Takze mozno to bude len nejaka prkotina ale radsej chod do servisu.
Ja som zase spozoroval taky problem ze niekedy mi na volnobehu "klepe,bucha" alebo jak by som to popisal spojka..teda ked ju stlacim prestane to..niekedy ju musim par krat postlacat aby "dobre sadla"..neviete co to moze byt? Robi to nie vzdy a ked som s tym isiel do servisu tak som sa hned otocil lebo jak naschval to uz nerobilo.. :(
Zdravim
Spozoroval som rovnaky problem ako ty opisujes na volnobehu mi obcas klepe a vydava divne zvuky a ked vytlacim spojku zvuk prestane.Este som s tym v servise nebol ale ked sa to bude opakovat urcite tam pojdem. Mam rovnaky golf 7 ako ty 1.6tdi comfortline. Mam zatial najazdene len nieco cez 800km auto je uplne nove.Pri 700km som prvy krat spozoroval tieto zvuky. Chcel by som sa teba spytat ci si uz tu zavadu vyriesil alebo ci ti uz zistili co je dovodom tychto zvukov?

rasto4444
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 11.04.2011 16:44
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa rasto4444 »

Ahoj, popravde som s tym v servise este nebol, nejak som nemal cas a stale som to odkladal.. mam uz okolo 3700 km. Ak sa mi podari pojdem sa tento tyzden opytat na to do servisu, ale pri mojom štastí sa mi to prave neprejavy a poslu ma do ... Ty si odkial? Nemas pocit ze pri jazde v malych rychlostiach, na 1-2. prevodovy stupen to ma taky zvlastny zvuk, uz nie sice klepotavy, ale taky jak plechovy? nerobi to vzdy, tak neviem ci to tak ma byt alebo, to ja az tak pozorujem..



marian52 napísal:
rasto4444 napísal:Nieco podobne som mal na sestkovom golfe rovnakej motorizacie. Dlho tocilo kym auto chytilo..vraj problem s palivom..kde tankujes? Mne tvrdili ze islo o nekvalitnu naftu a pomenili mi tam kopec veci od filtrov, cerpadla, vstrekov a neviem coho vsetkeho..nechcem ta strasit, mne zas otacky neskakali..ale tiez mi upravili cez software palivovu zmes a aby to skor chytilo. Takze mozno to bude len nejaka prkotina ale radsej chod do servisu.
Ja som zase spozoroval taky problem ze niekedy mi na volnobehu "klepe,bucha" alebo jak by som to popisal spojka..teda ked ju stlacim prestane to..niekedy ju musim par krat postlacat aby "dobre sadla"..neviete co to moze byt? Robi to nie vzdy a ked som s tym isiel do servisu tak som sa hned otocil lebo jak naschval to uz nerobilo.. :(
Zdravim
Spozoroval som rovnaky problem ako ty opisujes na volnobehu mi obcas klepe a vydava divne zvuky a ked vytlacim spojku zvuk prestane.Este som s tym v servise nebol ale ked sa to bude opakovat urcite tam pojdem. Mam rovnaky golf 7 ako ty 1.6tdi comfortline. Mam zatial najazdene len nieco cez 800km auto je uplne nove.Pri 700km som prvy krat spozoroval tieto zvuky. Chcel by som sa teba spytat ci si uz tu zavadu vyriesil alebo ci ti uz zistili co je dovodom tychto zvukov?
Golf 7 1.6 TDI Comfortline,+ "Comfort" paket, "Winter" paket, cúvacia kamera "Rear Assist", nastavenie jazdného profilu, palubný pc "Premium", Rádio "Composition Media" s CD, športové sedadlá

marian52
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 19.03.2009 11:25

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa marian52 »

No ten problem co ty popisujes ze to ma plechovy zvuk som si nejak nevsimol. Skusim sa lepsie na to zamerat a dam vediet. Ja som z NR. Tak este asi pockam tento tyzden sledujem to a pojdem potom do servisu. Lebo kedze obaja sme malo rovnake priznaky tak to asi nahoda nebude a mozno budu hned vediet co s tym je. Potom dam vediet ako som dopadol.


rasto4444 napísal:Ahoj, popravde som s tym v servise este nebol, nejak som nemal cas a stale som to odkladal.. mam uz okolo 3700 km. Ak sa mi podari pojdem sa tento tyzden opytat na to do servisu, ale pri mojom štastí sa mi to prave neprejavy a poslu ma do ... Ty si odkial? Nemas pocit ze pri jazde v malych rychlostiach, na 1-2. prevodovy stupen to ma taky zvlastny zvuk, uz nie sice klepotavy, ale taky jak plechovy? nerobi to vzdy, tak neviem ci to tak ma byt alebo, to ja az tak pozorujem..



marian52 napísal:
rasto4444 napísal:Nieco podobne som mal na sestkovom golfe rovnakej motorizacie. Dlho tocilo kym auto chytilo..vraj problem s palivom..kde tankujes? Mne tvrdili ze islo o nekvalitnu naftu a pomenili mi tam kopec veci od filtrov, cerpadla, vstrekov a neviem coho vsetkeho..nechcem ta strasit, mne zas otacky neskakali..ale tiez mi upravili cez software palivovu zmes a aby to skor chytilo. Takze mozno to bude len nejaka prkotina ale radsej chod do servisu.
Ja som zase spozoroval taky problem ze niekedy mi na volnobehu "klepe,bucha" alebo jak by som to popisal spojka..teda ked ju stlacim prestane to..niekedy ju musim par krat postlacat aby "dobre sadla"..neviete co to moze byt? Robi to nie vzdy a ked som s tym isiel do servisu tak som sa hned otocil lebo jak naschval to uz nerobilo.. :(
Zdravim
Spozoroval som rovnaky problem ako ty opisujes na volnobehu mi obcas klepe a vydava divne zvuky a ked vytlacim spojku zvuk prestane.Este som s tym v servise nebol ale ked sa to bude opakovat urcite tam pojdem. Mam rovnaky golf 7 ako ty 1.6tdi comfortline. Mam zatial najazdene len nieco cez 800km auto je uplne nove.Pri 700km som prvy krat spozoroval tieto zvuky. Chcel by som sa teba spytat ci si uz tu zavadu vyriesil alebo ci ti uz zistili co je dovodom tychto zvukov?

rasto4444
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 11.04.2011 16:44
Bydlisko: BRATISLAVA

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa rasto4444 »

Ok. tak daj potom vediet, ja tento tyzden aj tak nemozem, lebo auto potrebujem, tak ak budes mat nejake nove info ohladom toho tak napis ; )


[quote="marian52"]No ten problem co ty popisujes ze to ma plechovy zvuk som si nejak nevsimol. Skusim sa lepsie na to zamerat a dam vediet. Ja som z NR. Tak este asi pockam tento tyzden sledujem to a pojdem potom do servisu. Lebo kedze obaja sme malo rovnake priznaky tak to asi nahoda nebude a mozno budu hned vediet co s tym je. Potom dam vediet ako som dopadol.
Golf 7 1.6 TDI Comfortline,+ "Comfort" paket, "Winter" paket, cúvacia kamera "Rear Assist", nastavenie jazdného profilu, palubný pc "Premium", Rádio "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa frflos »

...bavi vas to citovanie??? :roll:
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
martin.palicka
Profík
Profík
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: 21.06.2011 12:13
Bydlisko: Roznavwa

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa martin.palicka »

lol, takmer 2 mesiace po prispevku ta to irituje.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ja som si myslel, ze konecne nejaky prispevok o G7 ked som videl mail :mrgreen:
Golf VI Rabbit TDI - Helmut
ex Fiat Uno 1,4 TD - biely tesak

Používateľov profilový obrázok
mindo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.07.2017 05:46

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa mindo »

[quote="rasto4444"]Ahoj, popravde som s tym v servise este nebol, nejak som nemal cas a stale som to odkladal.. mam uz okolo 3700 km. Ak sa mi podari pojdem sa tento tyzden opytat na to do servisu, ale pri mojom štastí sa mi to prave neprejavy a poslu ma do ... Ty si odkial? Nemas pocit ze pri jazde v malych rychlostiach, na 1-2. prevodovy stupen to ma taky zvlastny zvuk, uz nie sice klepotavy, ale taky jak plechovy? nerobi to vzdy, tak neviem ci to tak ma byt alebo, to ja az tak pozorujem..



Ahojte som tu novy a nasiel som tu temu o tom plechovom zvuku. Mne to robi ked sa rozbieham, idem preradit a pri klesani otacok to zaznie... neviem ci je to turbo ci co? nedocital som sa konca tohto problemu tak Vas chcem poprosit ci viete niekto ci je to problem alebo tj. normalka. Dikes

Golf 7 1,6 tdi 81 kw 2015
Naposledy upravil/-a mindo v 01.11.2017 14:00, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
mindo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.07.2017 05:46

Re: Divny start 1,6tdi

Príspevok od používateľa mindo »

Ahojte som tu novy a nasiel som tu temu o tom plechovom zvuku. Mne to robi ked sa rozbieham, idem preradit a pri klesani otacok to zaznie... neviem ci je to turbo ci co? nedocital som sa konca tohto problemu tak Vas chcem poprosit ci viete niekto ci je to problem alebo tj. normalka. Dikes

Golf 7 1,6 tdi 81 kw 2015

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"