buchanie zadnej napravy bora variant 4motion

Podvozky, kolesá, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátor: xmon

ozman
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 24.10.2012 15:30
Bydlisko: Košice

Re: buchanie zadnej napravy bora variant 4motion

Príspevok od používateľa ozman »

macog4 napísal:Vôle vo všetkých uloženiach ( tam de je gumové, silenblokové ) a búchanie.
po pravde si to neviem velmi predstavit, ako to bude mozne odkontrolovat, ale za skusku by to teda stálo ;)
VW GOLF VII Variant, 1.5 TSI (96kW) r.v.:2019

Rongha569
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 06.05.2014 21:42

Re: buchanie zadnej napravy bora variant 4motion

Príspevok od používateľa Rongha569 »

takže nikto nič nevyriešil?? alebo ste sa len nepochvalili ako to dopadlo? :D mne to vzadu tiež búch taks om si myslel že to je uloženie tlmičov tak som kupil nove uloženia ale boli v pohode tak som to ani nemenil.. prekontroloval som všetko tlmiče pružiny vyfuk silenbloky a všetko v pohode triasol som s autom rozkyval som ho , až nakoniec ked som zatvaral kufor to buchlo.. tak som ho skusil ešte raz a ked som ho uplne nezavrel ale tak 4-5 pred zavretim som behal hore dole s kufrovymi dverami a klakol som si tak buchot z dola.. .. teraz otazka čo to je??.. je ta nejaka dierka abo dačo že ked zatvaram kufor aby nebol taky tlak v aute alebo niečo podobne?? ak ano kde to persne je? keby sa tu dalo hodiť video tak pridam hned zajtra..

Používateľov profilový obrázok
drivwer
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 29.09.2007 06:54
Bydlisko: Námestovwo

Re: buchanie zadnej napravy bora variant 4motion

Príspevok od používateľa drivwer »

peter360 napísal:zdravim vas.
potreboval bi som pomoct pri zisteni nazvu a z nákupom dielu na vozidlo. vw bora variant 1.9 tdi 96kw 4motion rocnik 2002.zacalo mi nieco buchat v zadnej naprave po kontrole napravy som zistil co to bucha niesu to stabilizatory ale take hranate tycky ktore maju na konci ocka zo silentblokom na jednej strane sa nachadzaju 2 kusy..viete mi stim pomoct aky diel mam hladat?dakujem za kazdu radu
Ahoj, presne toto búchanie mi robila prasknutá struna. Vždy treba meniť obe, pretože tá stará dobrá by pri novej znova praskla...

Odoslané z Redmi 4 pomocou Tapatalku
Bora Variant TDI PD AJM Highline
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Podvozok a kolesá"