vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

SDI, TDI, TDI PD

Moderátor: saki3

Napísať odpoveď
misinga
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2016 13:55

vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa misinga »

Zdravím nedávno som si môjho golfíka vyzdvihol zo servisu repas naftového čerpadlo výmena rozvodov a oleja ... po cca 50km mi otáčky vybehli až na červené okamžite som vypol motor a naštastie sa aj vypol nebežal dalej + ked sa to stalo mi roztrhlo aj radiator kurenia takze ked dolievam vodu rovno mi vyteka voda dnu do auta... a odvtedy mi nechce naštartovat ani nejavý známky toho že by aspon trochu odpalovalo
viete mi niako poradit čo by som mal po prípade vymenit resp. čo sa všetko mohlo pokazit ?

Používateľov profilový obrázok
petko699
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 17.05.2009 18:04
Bydlisko: Nemšová

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa petko699 »

Tak v prvom rade by som skusil ci dava cerpadlo naftu,podla vsetkeho asi nie,povol jednu trubku co ide do trisky a nech ti niekto startuje a pozeraj ci pojde nafta. Mne kedysi urobilo toto iste a bolo cerpadlo KO... Este pozri cievku na cerpadle co odstavuje naftu....

misinga
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2016 13:55

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa misinga »

Idem to pozrieť dám vedieť co a ako

misinga
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2016 13:55

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa misinga »

No skontroloval som nafta s tade tecie po tom co somju odpojil od vstreku a štartoval

Používateľov profilový obrázok
petko699
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 17.05.2009 18:04
Bydlisko: Nemšová

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa petko699 »

misinga napísal:Idem to pozrieť dám vedieť co a ako
misinga napísal:No skontroloval som nafta s tade tecie po tom co somju odpojil od vstreku a štartoval
Takze cerpadlo je OK. Skontroluj ci mas dobre nastaveny rozvod.. Ani zo syticom nechyti? Zhavi to?

misinga
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2016 13:55

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa misinga »

Rozvody su spravne a ani zo sytičom nechytá ani naznak odpálenia ale všimol som si že iba málinko bieleho dymu z výfuku

Používateľov profilový obrázok
petko699
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 229
Dátum registrácie: 17.05.2009 18:04
Bydlisko: Nemšová

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa petko699 »

misinga napísal:Rozvody su spravne a ani zo sytičom nechytá ani naznak odpálenia ale všimol som si že iba málinko bieleho dymu z výfuku
Este by som mozno skusil nastavit predvstrek aspon rucne od oka. Ak sa tomu moc nerozumies bude lepsie navstivit nejakeho mechanika. Odkial si? Mozno ti niekto z okolia z klubu poradi. Tazko takto riesit

misinga
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2016 13:55

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa misinga »

petko699 napísal:
misinga napísal:Rozvody su spravne a ani zo sytičom nechytá ani naznak odpálenia ale všimol som si že iba málinko bieleho dymu z výfuku
Este by som mozno skusil nastavit predvstrek aspon rucne od oka. Ak sa tomu moc nerozumies bude lepsie navstivit nejakeho mechanika. Odkial si? Mozno ti niekto z okolia z klubu poradi. Tazko takto riesit
Este som kontroloval turbo je tam celkom vôľa ci tam nemôže byť chyba ale podla mna by chytiť malo aj bez turba a neviem ci tam je vobec originál turbo (kkk k14)... Som z Vrábel (okres nr ) cize ak by sa niekto nasiel tam v okolí bol by som rád

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: vw golf mk 3 1,9Td 55kw nejde naštartovat prosím pomoc

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Skonroluj si olej ci ti nespapalo ak turbo islo kakat ked vyletelo do otacok.cidlo teploty vody odpoj ci nechyti

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"