Cesta v noci

Všetko čo nas baví - fotografovanie ...

Moderátor: Moderátor

Napísať odpoveď
Dany1995
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.06.2016 23:18

Cesta v noci

Príspevok od používateľa Dany1995 »

Čauko,
chceme ísť s kamarátmi na dovolenku autom v noci. Ideme mojím autom, tak by som si ho aj rád odšoféroval.
Čo okrem žuvačiek, čerstvého vzduchu a kávy odporúčate na udržanie pozornosti ? :zzz: :D

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Cesta v noci

Príspevok od používateľa html »

Rozhovor s niekým v aute, keď už cítiš únavu, treba sa začať rozprávať, aj keď o kktinách ale zaženie to únavu
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

Soskie87
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.07.2016 09:26

Re: Cesta v noci

Príspevok od používateľa Soskie87 »

Tie energy cukríky mi pomáhajú, ale hlavne žuvačky. Vraj aj ten rozhovor pomáha,ale ja chodím prevažne sám :D

Používateľov profilový obrázok
yurdas
Pilot
Pilot
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 23.11.2014 12:02
Bydlisko: MT

Re: Cesta v noci

Príspevok od používateľa yurdas »

Tiez jazdim vacsinou sam a ked idu driemoty hlasna hudba a kava na chvilu zaberie ale netreba byt hrdina kratka prestavka a trochu sa potom poprechadzat na vzduchu.
Mne to pomaha


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Cesta v noci

Príspevok od používateľa lopo1 »

Sorry za uprimnost... ale ak spravne dedukujem mas nejakých 21 rokov.... netusim kolko si za tie tri roky stihol nabehat ale ak sa pytas na taketo zakladne veci ....isto ti neodporucam aby si tahal celu noc len ty ..... unava je svina a ak sa dobre nepoznas.... ono treba veci ako kolegovia pisu hore len osobne ked ides v noci vsetci chrnia a ty im tam teraz vypeckujes hlasnu hudbu dakujem ... to sa fakt radsej s niekim vymen a oddychni si a ked ozaj nikomu nechces dat volant do ruky.... tak v klude kdesi na hodku zastav zatvor oci a potom si slahni energetak..... oci neobabres mozes pit kavy na litre... Najrizikovejšími je druhá až piata hodina ranná inac hlavne si pred cestou dopraj oddych aj ked poznam to na sebe clovek cely den lieta a nahana sa do poslednej chvile ...
inac praje bezpecnu cestu

Používateľov profilový obrázok
SPIKEBOY
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4118
Dátum registrácie: 01.10.2009 13:32
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať používateľa:

Re: Cesta v noci

Príspevok od používateľa SPIKEBOY »

Nieraz som šiel nadránom cca o 4tej keď mi všetci spali po divokej noci. :mrgreen: Ale keď už, tak buď si spustím nachvílu okná na čerstvý vánok, alebo sa rozvlním podla rytmu hudby (nech mám nejaký pohyb :D), prípadne sa málokedy vyfackám :lol:, čo už, keď to pomáha. :wink: Prípadne ako píše yurdas, keď sa mi niekto hlási na cikpauzu, tak vystúpim a ponaťahujem sa. :)

Používateľov profilový obrázok
yurdas
Pilot
Pilot
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 23.11.2014 12:02
Bydlisko: MT

Re: Cesta v noci

Príspevok od používateľa yurdas »

Tu hudbu samozrejme ked idem sam ak mam niekoho v aute vzdy sa striedame


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Napísať odpoveď

Návrat na "Hobby - záujmy - koníčky"