PREDAM VW GOLF III Variant

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Passat601
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.05.2016 08:19

PREDAM VW GOLF III Variant

Príspevok od používateľa Passat601 »

Ahojte,

Predam VW Golf III Variant, r.v. 1996, 44Kw, 238.000km, biela farba, M5, 1.majitel (od novoty)

- auto je v nasej rodine od 1996 ked ho otec kupil fungel novy z vyroby, od vtedy bolo auto vyuzivane ako sluzobne
- auto nebolo naburane, ani vaznejsie poskodene
- vsetky skrabance, prasknuty zadny naraznik a pod sposobil iny motorista
- auticko uz ma svoj vek, ale stale jazdi bez problemov
- malo kazove vozidlo, kedze jedina elektronika v aute je autoradio, inak je vsetko manualne (zrkadla, okna, sedacky, kurenie a pod.), auto nema posilnovac riadenia, ani ABS ani klimatizaciu
- povodne otec na nom jazdil prevazne mesto (cca 128.000km) a ostatne km som spravil ja alebo brat na trase NR-BA-NR (cca 700km tyzdenne), potom som kupil novsie;
- olej meneny kazdych 10.000km alebo skor, auto nemalo vaznejsie poruchy, brzdy, oleje a filtre ani neratam ako nejake vymeny, lebo sa to meni standardne;
- kedze auto vlastni moj otec, tak o vsetkych opravach co sa tam za tu dobu co ho mame robili neviem, ale ak by mal niekto zaujem, tak nie je problem dat otca k telefonu a odpovie na vsetky Vase otazky

- poskodenia na aute - povrchova korozia na blatnikoch, prasknuty zadny naraznik, odlepujuca sa latka stropneho tapaciru

- k autu su 2 sady kolies 14" (letne/zimne) obe na elektroch, pneumatiky na oboch sadach maju najazdene max 2 sezony + mame original plechace 13", na ktorych sme auto kupili v 1996 (len su zhrdzavene, nie skrivene ani poskodene)

- auto vhodne na pracu, prevazanie tovaru, na ryby a pod.

- dovod predaja - auto uz je nadbytocne v rodine, ale nie je to vrak a napr. zacinajucemu vodicovi alebo cloveku, ktory nema moc peniazkov na ine auto este velmi dlho posluzi..

- CENA 700 eur (popripade dohoda pri vaznom zaujme)

-FOTKY AUTA KVOLI VELKOSTI SEM NEVIEM DOSTAT, ALE AK BY MAL NIEKTO ZAUJEM O FOTKY NIE JE PROBLEM, POSLEM NA VAS EMAIL..dakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"