Volkswagen Golf IV 1.9 TDI(Tachometer)

čo sa nedá zaradiť

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
1heisenberg1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.04.2015 21:15

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI(Tachometer)

Príspevok od používateľa 1heisenberg1 »

Zdravím všetkých zároveň prajem pekné popoludnie.Chcel by som sa vopred ospravedlniť za túto tému neviem či tu už bola alebo nie hľadal som dôkladne ale nič som nenašiel.Mám takýto problém.Asi tak 2týždne dozadu som išiel do školy zrazu mi začala ručička tachometra vyskakovať potom sa znormalizovala no ale keď som už išiel zo školy domov tak už sa ani nepohla s autom začala pri rozbiehaní cukať a tachometer neukazuje vôbec akou rýchlosťou idem nezobrazuje mi ani koľko KM som prešiel ani KM sa nepripočítavajú k najazdeným KM.Prosím Vás ak mal niekto podobný problém a vedel by mi poradiť čo mám robiť tak by som bol vďačny.Mimochodom prvé som si myslel že to bude v poistkách ale nie som si istý tak zatiaľ som nič nerobil.

Používateľov profilový obrázok
vtuni
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: 29.12.2010 20:38
Bydlisko: Zapadna Europa

Re: Volkswagen Golf IV 1.9 TDI(Tachometer)

Príspevok od používateľa vtuni »

spíš bych viděl problém v tom, že umřelo čidlo náhonu tachometru na převodovce ..než v budíkách
HotHatchShop
Your girlfriend will hate your car!

my GTI on vimeo
GTI na naftu je ako ferarri v kombi... sice to existuje ale je to chujovina

walacci
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.06.2015 11:11

Re: Volkswagen Golf IV 1.9 TDI(Tachometer)

Príspevok od používateľa walacci »

ako na vagu zistim najazdené kilometre /g4/ 66kw

tomass01
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 31.01.2016 17:57
Bydlisko: Prešov

Re: Volkswagen Golf IV 1.9 TDI(Tachometer)

Príspevok od používateľa tomass01 »

Keď zaradíš spiatočku svietia ti svetlá? Skús pozrieť poistku č.10 mala by byť prepálená. Ak zaradíš pri zapnutom motore spiatočku nič sa nedeje. Ak ju zaradíš ešte raz ti ju vybije. (malo by). V tom prípade je to čidlo na prevodovke, stojí to 20 eur. Prebíja to kostry a tým pádom vybíja poistku. Výmena a ide to ako má :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"