Disky 7J 17 et 35

Podvozky, zníženie, kolesá a pneu

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
Jelko4
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5420
Dátum registrácie: 13.08.2008 18:48
Bydlisko: medzi TT a PN

Re: Disky 7J 17 et 35

Príspevok od používateľa Jelko4 »

ale ved samozrejme, etop ma povolenie vydavat certifikaty od ministerstva a vydava aj s inym et ako original v tp...zamestnanci vw vedia toho velmi velmi malo, si precitaj prispevky ako sa cuduju a nemozu uverit tomu ze niekto nieco dorobil co oni nevedia ani ze existuje alebo to nevedia spravit...ale neznizim sa na tvoju uroven urazat druhych ktory vychadzaju z vlastnych skusenosti a nie ze niekto povedal :)
Passat 3C 2.0tdi sportline, Alhambra 2.0 tdi stylance

Používateľov profilový obrázok
Forty
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1789
Dátum registrácie: 22.08.2010 15:46
Bydlisko: TT, ZC

Re: Disky 7J 17 et 35

Príspevok od používateľa Forty »

jebte na to, proste v autorizaku povedia, ze to je picovina, lebo im to povedali v nemecku, tak to tak bude a je to svate....stoja za tym dlhorocne skusenosti studovanych sudruhov z reichu, to proste nepopriete a nevyvratite .. a ked sa o to pokusite, budete za sedlakov s nahonenymi prispevkami

Používateľov profilový obrázok
kingpin1
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2338
Dátum registrácie: 18.10.2010 12:49

Re: Disky 7J 17 et 35

Príspevok od používateľa kingpin1 »

Pit-Bullceq napísal:No to je to o čom som písal, príde pán: VWexpert, 3032 príspevkov z neho spravilo "VWexperta" a napíše, že vlastne ideálne je mať väčšie ET lebo auto je potom ešte stabilnejšie. No tak to aby sme to tým kktom do VW napísali, že VWexpert s 3032 príspevkami zistil, že keď dajú ET čím nižšie bude auto ešte stabilnejšie a tie milióny do výskumu nech dajú jemu aby si mohol kúpiť nový passat :-)

takýchto jak ty zavesit za gule do prievanu ty jebko, chod si mudrovat na dochodcovia-club.sk.....

dago555
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.02.2012 18:31

Re: Disky 7J 17 et 35

Príspevok od používateľa dago555 »

Mam na GVI ET 38 namiesto ET 48. Rezerva vpredu cca. 2mm (k presahu blatnika). Urcite stabilnejsie, odpor vzduch necitit. Viac to zatazuje napravu / loziska. Osobne preferujem sirsi rozchod namiesto znizenia profilu pneu. Pri zmene auta idem rovnako do max. ET.

Daj vediet, ci si to tam dostal. Ak to bude moc a je moznost, daj ine ET v predu a ine vzadu. U vela diskov tato moznost je.

Používateľov profilový obrázok
ally
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 22.05.2009 20:25
Bydlisko: Heart of Slovakia

Re: Disky 7J 17 et 35

Príspevok od používateľa ally »

mam ET 45 namiesto 54 (R17) + sirku disku 7,5 namiesto 7 a nic zle mi to nerobi. kolesa su zhruba zarovno a nic nesucha o blatnik. VW maju dost velke blatniky. ak by si mal vyberat len podla toho co mas v TP tak si ine disky ako original ani nevyberies lebo nebude z coho. vo VW ti prave preto povedia ze si mas dat podla papiera aby ti mohli ponuknut tie ich za 700 EUR / kus. presne za taketo nekrestanske prachy som videl vo VW obycajny 16" originalny disk. cize 4 disky a priprav si 2800 (!) EUR + pneu cca 350 EUR a za 3150 EUR mas obutie ako "ma byt". za ten peniaz uz kupis pomaly aj slusneho starsieho Golfika...
Obrázok

Marek33
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.02.2016 18:09

Re: Disky 7J 17 et 35

Príspevok od používateľa Marek33 »

Ahojte viete mi poradit ked som mal na golfe 225/45 R17 ET 47 a dam tam 225/40 R18 ET 51 nebude mi to suchat o blatnik??

Napísať odpoveď

Návrat na "Podvozok a kolesá"