Problém s riadením

Podvozky, kolesá, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátor: saki3

Používateľov profilový obrázok
Vlados
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 24.07.2011 15:20
Bydlisko: BA/BL/ZC

Re: Problém s riadením

Príspevok od používateľa Vlados »

Ten problem to tahanie volantu mne to robilo servo na Felde 1.6mpi v podstate volkswagen.Ties som stym zapasil hlavne pri dlhsej jazde na dialnici ale nebolo to pokazde v meste skoro vobec.

Používateľov profilový obrázok
twety
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 07.11.2009 19:55
Bydlisko: snv

Re: Problém s riadením

Príspevok od používateľa twety »

no mne robit v podstate to iste ale homokinetaky mam dobre a neviem teraz ci to moze byt hreben alebo servo poradte co pozhanat aby som nemusel bojovat s volantom pri kazdej nerovnosti :(
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=92&t=33313" onclick="window.open(this.href);return false; moja White Europe

Používateľov profilový obrázok
greedone
Vodič
Vodič
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.12.2009 23:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Problém s riadením

Príspevok od používateľa greedone »

ja mam ten isty poblem - taha doprava + volant skace doprava, zelezny zvuk pri prejdeny cez male nerovnosti... ako si to doriesil ak si to doriesil?

Sent from my X10i using Tapatalk 2
VW Passat B5.5, rv 2004, 1.9 TDI, 96KW

Používateľov profilový obrázok
vrťo
Vodič
Vodič
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 17.04.2012 16:23

Re: Problém s riadením

Príspevok od používateľa vrťo »

Nazdarte neviete niekto ako zistim aky typ riadenia mam ? Ci trw alebo zl ci ake to je...mam golf 3 2.0 16v a potrebujem vymenit tyce riadenia a neviem ktore kupit lebo su 3 druhy ...neviem na keru rit robia tolko verzii
ex: Golf III 2.0 16V ABF
Golf IV 1.6 16v AUS
Golf IV 1.6 8v AKL

Jack Daniel's last words were "One last drink, please"

Používateľov profilový obrázok
vlado742
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1590
Dátum registrácie: 26.10.2007 20:06
Bydlisko: BJ okolie
Kontaktovať používateľa:

Re: Problém s riadením

Príspevok od používateľa vlado742 »

Mam na aute komplet vymene silenbloky v ramenach + nové spodné čapy aj čapy riadenia, tyčky riadenia su OK bez vole. A ked idem na trojke na rovnej ceste a pridam plný plyn tak ma po chviľke stiahne na ľavu stranu... z pruhu do pruhu..... Geometria je uplne presne v strede nastavená v ramci tolerancie čo je daná pre toto auto. a ked idem normálne že tomu velmi nepridavam tak stale mam pocit ako keby ma jemne tahalo do prava... neviem už čo s tym... Už sa tam da vymeniť iba servo... ale neviem či meniť alebo opravovať / repasovať pôvodné... Rady? Názory?

Napísať odpoveď

Návrat na "Podvozok a kolesá"