Zmena zvuku motora !

SDI, TDI, TDI PD

Moderátor: saki3

Napísať odpoveď
LowNSlow
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04.06.2015 23:27

Zmena zvuku motora !

Príspevok od používateľa LowNSlow »

Zdravim vás ..

Mam problem s rapidnou zmenou zvuku motora .. Jedná sa o motor 1.9 TDI AFN 81 KW .. Asi pred týždňom som zistil že mám zle poprepájane podtlakové hadičky takže mi zle regulovalo turbo (hadzalo do núdzaku) .. Rozhodol som sa že najdem niekoho s rovnakym motorom a podla neho si to poprehadzujem .. Aj sa tak stalo a po skušobnej jazde som zistil že auto ide ako uderené ma super výkon a uplne fajnový mohutný zvuk .. Ale po 2-3 dnoch auto z ničoho nič zmenilo uplne ten mohutny zvuk .. Teraz mam pocit ako keby počujem z výfuku pri akceleracii zvuk spalovania (ako keby srčanie) .. A auto stratilo aj ten super výkon .. Turbo som nedávno čistil takže pridretá regulácia to nebude , mam zaslepené EGR , kat OFF .. Nič ma nenapadá kde by mohol byt problem .. Netesnost hadičiek som vylúčil , tak isto aj netesnost sacieho potrubia , vaha vzduchu tú som menil za druhú a žiadna zmena , N75 som skusil vymenit za N18 a naspet a tiež žiadna zmena , neviete kde by mohol byt problém ? Za všetky odpovede vopred dík..

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"