Otáčkomer z benzínu do D+MFA

Moderátor: mobilik

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
RichieM
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.05.2013 23:41
Bydlisko: Košice

Otáčkomer z benzínu do D+MFA

Príspevok od používateľa RichieM »

Zdravím dvojkárov (aj jednotkárov :D).
Videl som že viacerí zháňate otáčkomer do diesla a niektorí špekulujú aj o MFA. Dá sa to! Ponúkam prerábku otáčkomeru z benzínu do dízla- bez výmeny ciferníku! aj zapojenie (takmer) kompletného MFA(všetko okrem spotreby). Sám mám jettu 1.6D a dostali sa mi do rúk US budíky s MFA ale benzínové. Ako som písal vyššie, všetko okrem spotreby je fukčné! Kontrolka žhavenia je vo vrchnom poli v šípke miesto kontrolky zopnutia turba(hore vstrede). Len ešte nemám nahodené čiidlo teploty oleja :oops: (čidlo 20e, robota na polhoďku :D ).
Keby niekto chcel, nech ma kontaktuje :)
videjko na linku, keďže ho tu neviem pridať :)
https://youtu.be/NPyImlPETRk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
šmolko
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2069
Dátum registrácie: 05.11.2011 14:31
Bydlisko: Východ SR

Re: Otáčkomer z benzínu do D+MFA

Príspevok od používateľa šmolko »

mohol si postup napísať priamo sem, aby si to vedeli nájsť všetci, ktorí to budú potrebovať ;)
Modrá Octavia :arrow: slečinka vo výbave :tooth:

EX: :cry: Zelená Jetta Mk II :arrow: čím menej elektriky tým menej problémov 8)

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mobilik »

Smolko, toto nebude zadara... Kolko za to chces? A narovinu...

Odoslané z Lenovo Vibe Z Pro.
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
RichieM
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.05.2013 23:41
Bydlisko: Košice

Re: Otáčkomer z benzínu do D+MFA

Príspevok od používateľa RichieM »

No, zhruba 60e prerábka otáčkomeru a 150e prerábka + natiahnutie MFA aj s materiálom, ale budíky vami prinesené (už nemám). Kolega má na to inzerát na bazoši za kilo, toto berte ako cenu pre klubákov. Kľudne sa stavte hocikedy na Sládkovičovej 30 v Košiciach, tam sme denne :) môžme pokecať. Dokonca začínam špekulovať s výrobou otáčkomerov na D(keďže je problém ich zohnať), ale to je ešte v plienkach. Keby bol záujem tak si s tým pohnem, inak ma nič nesúri :D

dieselmondeo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.11.2017 11:53
Bydlisko: Kežmarok

Re: Otáčkomer z benzínu do D+MFA

Príspevok od používateľa dieselmondeo »

RichieM napísal:No, zhruba 60e prerábka otáčkomeru a 150e prerábka + natiahnutie MFA aj s materiálom, ale budíky vami prinesené (už nemám). Kolega má na to inzerát na bazoši za kilo, toto berte ako cenu pre klubákov. Kľudne sa stavte hocikedy na Sládkovičovej 30 v Košiciach, tam sme denne :) môžme pokecať. Dokonca začínam špekulovať s výrobou otáčkomerov na D(keďže je problém ich zohnať), ale to je ešte v plienkach. Keby bol záujem tak si s tým pohnem, inak ma nič nesúri :D
A vedel by si poriesit aj pridavny otackomer na benzin?

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér a Elektro"