ako nakodovat vyskakovaci klucik

Ochrana Vášho vozidla.

Moderátori: wladi, Mat28

lumen
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 07.12.2013 22:32
Bydlisko: Michalovce

Re: ako nakodovat vyskakovaci klucik

Príspevok od používateľa lumen »

Dufam,ze nebudem celkom mimo temy, prestalo mi ist dialkove nevyskakovacie, 433 MHz, najprv stale svietila diodka, po klepnuti po kluci prestala a D.O slo dalej normalne. Takto sa to opakovalo niekolko krat. Potom uz diodka nesvietila ani DO nefungovalo. Vymena baterie nic nezmenila. Takze asi nieco na plosaku odislo, baterie je premerana a ok. Z ebay som zohnal vyskakovacie dialkove, moj typ 433MHz, skusal som ho sparovat s autom cez VAG, vo verzi 304 mi nejde moznost testovat kluce. Zadam jednotku 46, kanal 0,nacitat,vymazat adaptacne hodnoty, ulozit. Kanal 01, pocet klucov, nastavim 1 alebo dva a je tam iba moznost ulozit, testovat sa neda. O to viac mi to nie je jasne, lebo pred rokom som uz kluc sparoval v pohode.
Tak som to skusal cez vag 409, tam uz moznost testovat aktivna je, bohuzial, stale mi vypisuje ze mam neorigo kabel aj ked program je crackom aktivovany , tj plna verzia. Co robim zle?
VW Touran 2008 1.9 TDI BXE

lumen
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 07.12.2013 22:32
Bydlisko: Michalovce

Re: ako nakodovat vyskakovaci klucik

Príspevok od používateľa lumen »

Ozivujem temu: Chyba bola v kluci z ebay, bud je nefunkcny, alebo ma inu frekvenciu. Predajca mi po staznostiach poslal druhy kluc, ktory islo sparovat v pohode aj cez VAG aj cez dvere a spinacku.
VW Touran 2008 1.9 TDI BXE

Napísať odpoveď

Návrat na "Zabezpečenie"