servis

1997 - 2004

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
Soli
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.01.2015 18:29

servis

Príspevok od používateľa Soli »

Zdravím Vás! Len nedávno som majiteľom VW Passat 1.8Tsi r.v. 2009. Ak niekto by mal skúsenosti s týmto autom, motorom prosím napíšte. Mal by som otázočku: ku druhému kľúču je aj nejaký štítok s číslom, chlapík od koho som auto kupoval mi povedal, že podľa tohoto čísla sa dá overiť v autorizovanom servise či auto bolo riadne servisované a aj ďalšie servisné intervallum, resp. čo všetko už bolo na aute urobené. Je to pravda? Ako sa ku tomu dostanem? Díky.
p.s. auto kupované na slovensku v BA Porsche auto slovakia a aj tam servisované.

Používateľov profilový obrázok
Igoriec
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 21.07.2012 23:46
Bydlisko: Borský Sv. Jur
Kontaktovať používateľa:

Re: servis

Príspevok od používateľa Igoriec »

Zájdeš do Ba do Porsche auto slovakia a tam to zistíš

Soli
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.01.2015 18:29

Re: servis

Príspevok od používateľa Soli »

Díky za odpoveď, radu!!! To ti s tým niekto pomohol alebo si to dokázal sám????

Používateľov profilový obrázok
Igoriec
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 21.07.2012 23:46
Bydlisko: Borský Sv. Jur
Kontaktovať používateľa:

Re: servis

Príspevok od používateľa Igoriec »

A čo čakáš, veď si vo svojom príspevku položil otázku na ktorú si si sám dal aj odpoveď.
Mal by som otázočku: ku druhému kľúču je aj nejaký štítok s číslom, chlapík od koho som auto kupoval mi povedal, že podľa tohoto čísla sa dá overiť v autorizovanom servise či auto bolo riadne servisované a aj ďalšie servisné intervallum, resp. čo všetko už bolo na aute urobené
Zober telefón a vyskúšaj tam zavolať. Veľmi sa im nechce poskytovať také údaje. Ale keď budeš neodbytný tak sa ti to podarí. Ale najlepšie je zájsť osobne.

Soli
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.01.2015 18:29

Re: servis

Príspevok od používateľa Soli »

Som z okr. Rožňava a len preto tam neidem ale skúsim im zavolať možno ma prekvapia. Dám vedieť čo som zistil. Ale stále mi tu chýby nejaká skúsenosť s týmto motorom

Soli
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.01.2015 18:29

Re: servis

Príspevok od používateľa Soli »

No tak že priatelia! Volal som do porsche inter auto a všetko, úplne všetko som sa dozvedel čom som chcel. Maximálne !!!! ochotný, dokonca mi volali naspäť čo zistili, na základe VIN kódu mi povedali celú servisnú históriu dokonca aj prvého majiteľa na ktorého bolo auto registrované, kupované. Tak že max. spokojnosť s nimi :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B5 / B5.5"