samovoľne sa spúšťa alarm

Ochrana Vášho vozidla.

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
Peter74
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.05.2013 13:27

samovoľne sa spúšťa alarm

Príspevok od používateľa Peter74 »

Zdravim neviete mi poradiť auto odstavim zamknem a po cca 15 minútach sa sám od seba spustí alarm a potom prestane robí to v pravidelných intervaloch neviem čo tomu môže byť :(

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: samovoľne sa spúšťa alarm

Príspevok od používateľa mobilik »

Origo alarm, alebo domontovany?
Mikrospinace v dverach OK? Priechodky v dverach, kable OK? Spinac kapoty OK?
Nemas nahodov slabu bateriu v aute a nastavene sledovanie napatia v alarme?
Atd...
Je toho viac, preto treba dospecifikovat typ alarmu.
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Peter74
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.05.2013 13:27

Re: samovoľne sa spúšťa alarm

Príspevok od používateľa Peter74 »

Netuším aký mam alarm auto som kúpil cca pred mesiacom je pravda ,že v ľavých zadných dverách je spadnutý kolík a chýbajú tam nejaké tyčky.

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mobilik »

Maa len jeden ovladac? Jw to origo kluc VW ako piska alarm ako akodovka 100vka? :mrgreen: alebo normalna sirena?

Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 4
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

xmabe
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 26.10.2008 16:09

Re: samovoľne sa spúšťa alarm

Príspevok od používateľa xmabe »

Ahojte,mam takyto problem pravdepodobne spojený s alarmom.Mam starší passat diesel 1,9 B5.Passat som velmi nepoužival a vzhladom na staru bateriu sa stalo že sa uplne vybila.Skočil som do obchodu a kupil novu 80mAh.Po namontovani ide všetko okrem stahovania okien,vnutorneho osvetlenia a central cez zadný kufor. Chcel som sa spýtat či nemal niekto podobný problem a ako sa to da riešit.Niekde na škodovackom fore som čital podobný prispevok,ale nič bližšie.Vraj sa to musi neako po vymene baterky zresetovat v RJ.Pripadne ma napadlo že alarm nepotrebujem a či by sa to neako nedalo obíst odpojením.Alarm je dorábaný a neznamej značky,resp.neviem to nikde vyčitat.Postrehol som tam ešte jedno červene tlačitko na kabliku od alarmu,ktore som raz použil na vypnutie alramu,ked sa mi vybila bateria v klučiku,ale inak neviem či to ma iný učel :) Tak keby niekto mal nake poznatky,budem vdačný,prajem pekný zvyšok dňa

galli
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 03.11.2014 14:42

Re: samovoľne sa spúšťa alarm

Príspevok od používateľa galli »

ja so mmal rovnakyproblem, ale mne to robilo ked prsalo alebo bolo mokro.. a pricina toho bola zle zaizolovana komfortka a vzdy to skratlovalo a hukalo to.. skus sa na to kuknut ci to nemoze byt tym..

Napísať odpoveď

Návrat na "Zabezpečenie"