Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

2002-

Moderátor: stinger11

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa mobilik »

Stano, klub tvoria v prvom rade ludia a je mi jedno ci o tom vie ministerstvo atd...
Cely problem dokonale zhrnul R33.
Nikto ni nevravy aby si tu nebol, problem nieje ani to ze si tu prezentujes svoj klub, problem je tvoja jesitnost a to je vsetko.
Proste sa to zbytocne zdramatizovalo z tvojej strany a my sme museli zasiahnut, na to sme tu mi zelenaci... :wink:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
Mat28
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4741
Dátum registrácie: 23.01.2012 20:13
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa Mat28 »

stanoVW napísal:..ak môžem ešte, tak len na margo by so dodal..používanie bodiek, výkričníkov.., teda interpunkčných znamienok slúži vo vete na viacero účelov a má svoju funkciu.. a tiež aj pravopis svedčí o..

Jofo a Prekladateľ ďakujem za názor a podporu

..rozhodol som sa na základe upozornenia admina, že nebudem tu už radšej propagovať Touareg Club Slovakia (TCS), ako oficiálny klub, ktorý je registrovaný aj Ministerstvom vnútra SR a má svoje stanovy a tiež pridelené aj IČO, ako legálne občianske združenie. Pôvodne som zvažoval prepojiť aktivity TCS s klubom VW (VW-club.sk), ale keďže som zistil, že takýto klub vlastne nikde na Slovensku oficiálne neexistuje a teda nie je nikde registrovaný a nevedia nič o ňom ani na Ministerstve vnútra SR a ani Štatistický úrad SR neregistruje takýto klub/club/združenie a ide len o webové servery Autokluby.cz s.r.o., ktoré majú vo svojom portfóliu servery VW-club.cz VW-club.sk, Skoda-forum.cz, Seat-club.cz, Tuning-forum.org, Peugeot-forum.cz, Renault-forum.cz, Mercedes-club.cz, BMW-forum.cz,Audi-forum.cz,Citroen-forum.cz,Dacia-forum.cz,Ford-forum.cz,Honda-forum.cz,Mazda-forum.cz,Mitsubishi-forum.cz,Nissan-forum.cz,Subaru-forum.cz,Toyota-forum.cz,Toyota-forum.cz založené v ČR so svojimi pravidlami, ktoré nie sú právne aplikované na SK, ktoré tak som od tejto myšlienky upustil :( .

..no a tak som sa vlastne dopracoval k tomu, že do dnešného dňa vlastne už vyššie spomínaný VW-club nikde oficiálne neexistuje a dosiaľ ani neexistoval :( ..existuje jedine VW-club.sk fórum, nie však žiadny klub/club. Takže je to žiaľ len a len virtuálna záležitosť, nie však klub/club :(
..to taktiež len na margo pre tých, ktorí si naivne mysleli, že sú členmi nejakého oficiálneho VW clubu :(
..zaregistrovaním sa, zaplatením členského poplatku do neexistujúceho klubu a tiež nalepením si nálepky VW-club-u na auto ste sa stali len členmi určitej virtuálnej komunity! nie však oficiálneho VW-club-u

tak toto už je moc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je jedno ako sme registrovaní a podobne......tu nejde o to či niečo existuje či nie (hoc vidíme že existuje) ide tu o princíp a chovanie ľudí.....nie som sice Touaregista ale veľa krát som v téme touaregu bol pretože som zisťoval veci pre kamoša ktorý chcel kúpiť touareg, a to oddelenie zrazov sa mi zdalo ako totálna blbosť......a vzniklo z toho také vyhadzovanie vecí že konec.......treba sa asi zamyslieť....
Aktual: AUDI S7 facelift 4,0TFSI V8 quattro 331kW......SHARAN 7M 1,9TDI 85kW + CHIP by Janosik93
(EX: AUDI A5 coupe 3,2 v6 FSI Quattro)
(EX: Passat B5 1,8T 20V AEB + VOSSEN CVT R19 + RECARO a vela iného)
Moje Passatidlo ;) - KLIK
Moja AUDI A5 - klik

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

Zhrniem stanovu myslienku . Podla CZ zakonov kde sidli firma a aj majitel autokluhy ma toto registrovane ako sro a ma aj svoje ICO.

Stanko ale vyuzil medzierku a "vyhodu" SK zakonov a zaregiatroval si to zrazu ako organizaciu aby defacto/ a dejure mohol prijimat ako organizacia prispevky 2% od ludi na podporu svojej organizacie a fungovanie svojho fora TCS.


A stano nik vas tu nerobi nechcenymi robis to sam ty svojimi telefonatmy a PM uzivatelom touaregov v ktorych ich navadzas na ignorovanie tohto fora a aj neprispievanie do temy touareg aby sa dokazalo tonze ty to tu drzis nadvodou. My sme si len to tvoje selektovanie snazili dat medzi ostatnych a stale musis mat nieco proti tak nevrav ze vas selektujeme a odmietame alebo ako inak by som to nazval. Ked to nieje pravda.

A prajem aj tebe prijemny den a opat sa asi tesime viacery co prinesie najblizsi prispevok a naco zase zautocis.
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

stanoVW
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:28
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stanoVW »

:D
[quote]svojimi telefonatmy a PM uzivatelom touaregov v ktorych ich navadzas na ignorovanie tohto fora[/quote]
pozdravujem všetkých, komu som v tomto duchu ja písal, alebo volal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NIKTO taký neexistuje!..takže nepíš láskavo bludy ejne!
..a to, že mi pár ľudí volalo, ako som ti písal v PM pred pár týždňami o ,,selektovaní Touareg fóra", tak tá snaha nevyšla odomňa...tak sa prosím ,,zobuď" a čítaj poriadne...alebo si to prečítaj ešte raz pre istotu..

..a stále som nepochopil, prečo teda nepoužívate názov s.r.o. Autokluby, ale sa ,,schovávate" za nejaký imaginárny VW-club 8O

..a prosím ťa neobtieraj si hubu neustále o tie smiešne 2%, ktoré môžu tak priniesť maximálne pár 100eur...či už si fakt nemáš do čoho ,,kopnúť" a tak si kopeš neustále do toho? ..je to smiešne :lol:

..klub som zakladal hlavne pre to, aby sme boli jedna touareg rodina, ktorá sa pozná a vie sa stretnúť a porozprávať sa..a vždy má reálny klub väčšiu váhu v dohadovaní a vybavovaní určitých vecí, než len ,,virtuálny spolok"...možno aj preto ako si písal s VW-clubom nechce mať Porsche nič moc spoločné a neposkytli Vám na zrazy v minulosti ani žiadne reklamné predmety...a nie ako písal Jofo, že jeden druhého vlastne nepoznáte a hlavne si kupujete nálepky neexistujúceho klubu...a klubák je ten, kto má nálepku na aute...moja filozofia je úplne inde a je možno taká istá, ako napísal aj Jofo, že na začiatku to bol úplne íný ,,klub"! :( ..no a samozrejme sú v tom aj tie ,,tvoje" 2%..lebo z niečoho fungovať a aj organizovať trocha iné a hlavne ,,nákladnejšie" akcie treba..lebo my si chceme aj zajazdiť v teréne a to niečo aj stojí...to nie je stretnúť sa v campe a zaplatiť iba ,,parkovné"

..fakt maj sa krásne, ale na takéto bludy už nemám naozaj chuť..ani čítať ich a ani odpovedať na ne...

..dosiahol si svoje aj s presunutím tém...aj s ,,odstránením" TCS z fóra...a tak čo ešte potrebuješ riešiť?..chýba ti niečo ďalšie ku šťastiu? ..povedz a z tých 2% ti to na budúci rok všetko kúpim :wink: , aby som ich správne investoval
Naposledy upravil/-a stanoVW v 04.08.2014 15:53, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

ty si obtieras hubu o neaku existenciu DEJURE clubu tak som to len podotkol tie 2%.

ale ked tu je tolko zaporov nechapem co ta tu drzi a co ta vedie k tomu aby si tu ozivoval to co ajtak nechces aby tu bolo dobuducna a budes ziadat o zmazanie seba a aj svojich prispevkov.tak preco to neurobis hned ale cakas stym?

a hlavne sa mi paci ako upravujes prispevky online podla vyhovovania
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa mobilik »

Ja som tiez zeleny, Stano potrebujem origo svetla na dvojku. Dakujem, ratam s tebou na buduci rok. :mrgreen:
Na odlahcenie temy. :mrgreen:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
stinger11
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3526
Dátum registrácie: 30.12.2007 13:34
Bydlisko: Západné Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa stinger11 »

Stano absolutne nerozumiem naco si zacal v tejto teme riesit vw-club!
To, ci nazov vw-club neni autokluby.cz myslim nieje tvoj problem. Ci je registrovany, alebo nie nezalezi na tebe. Ty si si svoj registroval OK.
VW-club ti dal priestor a vyhovel nie raz!
Pri prvej nazvem to "casti" nam islo o presunutie. Vidis ako to s tvojej strany dopadlo. Zmazene/ukoncene. Ked uz ostal klud zas si nieco vytiahol, podla mna zbytocnu somarinu. Co ta k tomu viedlo riesit vw-club ci je, alebo nieje registrovany?
Znova si prejdi svoje prispevky a opytaj sa sam seba ci to bolo potrebne a hlavne pouvazuj nad tym ako vystupujes pred ostatnými na vw-fore ktory si budu citat tuto temu.
Doplnim:
Preco Ejne dosiahol svoje ? Dosiahol si to jedine ty sam. Tak to tu uz prosim ta nerozmazavaj este viac ako je.

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa R33 »

Bolo by načase sa vrátiť k problému a vyriešiť ho a nie sa točiť ako vír v záchodovej mise dokola a pridávať dalšie zbytočné problémy .
Tému treba dať tak kam partí , tento obsah vymazať a písať o tom na čo je určená .

A začať na jednom pieskovisku a nie vyrábať malé pieskoviská a hrať sa každý na svojom !!!!!
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Akcie a zrazy - touareg "sekcie"

Príspevok od používateľa ejne »

Tema Zamknuta. akcie a zrazy touaregu ak niekto naplanuje planovat to v vseobecnej teme : http://www.vw-club.sk/viewforum.php?f=71" onclick="window.open(this.href);return false;
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Zamknuté

Návrat na "Touareg"