Motorky

Všetko čo nas baví - fotografovanie ...

Moderátor: Moderátor

Narfyk
Vodič
Vodič
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 08.05.2012 18:12

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Narfyk »

Nádherná je ;) nech poslúcha :D

Používateľov profilový obrázok
Johny
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2713
Dátum registrácie: 02.10.2007 21:20
Bydlisko: Senica , Tel: 0918 144 033,mail :johny099@orangemail.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Johny »

tak na XT máme 300km , pekné počasie a dobré oblečenie a hor sa na cesty :)

Používateľov profilový obrázok
Milky_06
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2144
Dátum registrácie: 25.12.2010 10:27
Bydlisko: Partizánske

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Milky_06 »

ja stále rozmýšľam či kúpiť moto či nie, teda veľmi by som chcel ale najviac sa mi páčia supermota hlavne kawasaki ninja nejaká 600vka prípadne honda cbr len na začiatok je to dobré? vodičský som si spravil rok a pol dozadu , čo myslíte? vy čo máte odjazdené :)
Golf V - 1.9 TDI (77kW) <BXE> čipnute na 140PS Môj GOLF-ík - ex
Honda CR-V 2.2I CDTI ES EXECUTIVE

Narfyk
Vodič
Vodič
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 08.05.2012 18:12

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Narfyk »

Ide o to či máš nejaké skúsenosti s podobnou motorkou alebo slabšou.. ak nie tak buď zober niečo slabšie alebo niektorú z tých 600viek ale škrtené (nemám odjazdené nič, ale takto by som to asi riešil ja)
Inak od dnes som prihlásený na vodičák /A1/ :wink:

Používateľov profilový obrázok
Milky_06
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2144
Dátum registrácie: 25.12.2010 10:27
Bydlisko: Partizánske

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Milky_06 »

no odjazdené mam na 750 asi 80km :lol: ono som zas čítal že je lepšie kúpiť silnejšiu lebo v nižších otáčkach sa pekne rozbehneš a nepotrebuješ ju vytáčať jak nejakú 125ťku a samozrejme nebudeš človek chcieť hneď po dvoch mesiacoch kupovať silnejšiu, mal som už minulú jeseň v plane kúpiť zx-6r no hodil som peniaze do iných vecí tak snáď tento rok :)
Golf V - 1.9 TDI (77kW) <BXE> čipnute na 140PS Môj GOLF-ík - ex
Honda CR-V 2.2I CDTI ES EXECUTIVE

Narfyk
Vodič
Vodič
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 08.05.2012 18:12

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Narfyk »

veď kúpiš škrtenú a potom si ju odblokuješ :D ale zase je pravda že budeš mat kus pred ňou rešpekt a vieš že ťa neomrzí po pár mesiacoch ;)

Používateľov profilový obrázok
Johny
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2713
Dátum registrácie: 02.10.2007 21:20
Bydlisko: Senica , Tel: 0918 144 033,mail :johny099@orangemail.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Johny »

no ja mám tento rok na motorke už 700km.
Ja mám rád tiež Kawasaki , jazdil som 600vky , tebe by som odporučil ER6 ak sa ti páči kapotažovaná tak ER6-F ZX6 je dobra mašina ale dosť ostrá.
Tiež som mal dilemu čo po rokoch pauzy kupiť tak som sa na jeseň rozjazdil na Jawe a teraz mám prvé enduro po mnohych cestakoch , aj tak ten vykon legalne nevyužiješ motoriek je moc treba si vyskušať požičať trebars v motopožičovni a uvidíš čo ti sadne , dobre Ednuro tiež nieje zlé ide cca do 160-170km/h a zvezieš sa všade.
odporučam toto video sprav si čas a kukni si ho : https://www.youtube.com/watch?v=tYXoA01dVhs" onclick="window.open(this.href);return false;
Aj ja hoc mám jajazdené cca 180.000km na motorkách som sa tu dosť poučil.
Želám ti spravnu volbu aby si nebanoval a hlavne si davaj pozor , oči maj všade a na hlavnej si davaj pozor ako by si išiel po vedlajšej kopec motoristov motorku prehliada.
Všetko dobré a leť len tak rychlo ako tvoj anjel stražny , auto vozí telo a motorka dušu

Používateľov profilový obrázok
Milky_06
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2144
Dátum registrácie: 25.12.2010 10:27
Bydlisko: Partizánske

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Milky_06 »

diky za rady no ta er-6f vyzerá pekne dokonca jedna je na predaj aj tu u nás v PE :)ešte musím popremýšľať, možno peniaze hodím do auta, však uvidíme, kamarát ma stále prehovára na nejaké enduro, že na tom môžme behnuť aj do hory a ovládateľnosť že je úplne inde, pozdáva sa mi aj KTM duke 2 alebo 3 len je ich dosť málo čo som predbežne pozeral...
každopádne diky za rady aj video uvidíme čo bude koľko bude peňeži či aj ostane na nejaké moto na začiatok ;)
Golf V - 1.9 TDI (77kW) <BXE> čipnute na 140PS Môj GOLF-ík - ex
Honda CR-V 2.2I CDTI ES EXECUTIVE

Používateľov profilový obrázok
Johny
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2713
Dátum registrácie: 02.10.2007 21:20
Bydlisko: Senica , Tel: 0918 144 033,mail :johny099@orangemail.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Johny »

1000km jarných kilaákov , superrr

Narfyk
Vodič
Vodič
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 08.05.2012 18:12

Re: Motorky

Príspevok od používateľa Narfyk »

A už mám mašinku aj ja :) Len cez víkend musíme rozobrať celý chladiaci systém, lebo z nejakého dôvodu neni voda v chladiči a všetká prejde do expanznej nádobky alebo vytečie pretlakovou hadičkou + je aj chladič kus zasvinený.. ale asi bude zlé viečko chladiča (nové stojí 47€ :roll: ) alebo termostat.

*edit: nakonec to bola krivá hlava, čiže to sa dá prebrúsiť + sa objednalo nové tesnenie pod hlavu, takže snáď už bude všetko konečne OK :)
Prílohy
20140705_201131as.jpg

Napísať odpoveď

Návrat na "Hobby - záujmy - koníčky"