aky motor

čo sa nedá zaradiť

Moderátor: saki3

Používateľov profilový obrázok
wolfsburgGTI
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: 07.03.2009 10:22
Bydlisko: Bratislava

Re: aky motor

Príspevok od používateľa wolfsburgGTI »

Zo ženou jazdíme na 1.6 55kw je to mptor idealny do mesta .veci sú na to lacne a na dialnici to tiež nieje až také zlé ale ide hlavne oto na čo to auto chceš či na blaznenie alebo len na presúvanie z miesta A do miesta B
Obrázok

Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Re: aky motor

Príspevok od používateľa Boeing737 »

Mám 1.9 TDI 81kW a je to výborný motor /mal som ho aj v AUDI Avant A4/. Spotreba 4,5...ani v meste nepriesiahne 6l a nezahanbí ťa ani na dialnici. Aj keď ho naložíš má ťah /aj s plným osadenstvom/. Na nete bol dlho len môj kus /s týmto motorom/...v každom prípade pred kúpou do servisu a ak bude ok máš pokoj. Pozri či nemá koróziu /v poslednom štádiu pred rozpadom/, turbo, či netečie servo a palivové čerpadlo. Ostatné ti vydrží a pokiaľ tieto veci budú ok, tak km nie sú dôležité, lebo ak aj má 400.000 km tak na ťahu a podľa interiéru to aj tak nezistíš.

Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Re: aky motor

Príspevok od používateľa Boeing737 »

Boeing737 napísal:Mám 1.9 TDI 81kW a je to výborný motor /mal som ho aj v AUDI Avant A4/. Spotreba 4,5...ani v meste nepriesiahne 6l a nezahanbí ťa ani na dialnici. Aj keď ho naložíš má ťah /aj s plným osadenstvom/. Na nete bol dlho len môj kus /s týmto motorom/...v každom prípade pred kúpou do servisu a ak bude ok máš pokoj. Pozri či nemá koróziu /v poslednom štádiu pred rozpadom/, turbo, či netečie servo a palivové čerpadlo. Ostatné ti vydrží a pokiaľ tieto veci budú ok, tak km nie sú dôležité, lebo ak aj má 400.000 km tak na ťahu a podľa interiéru to aj tak nezistíš.
ND podobne ako na felíciu, podľa toho čo a v akej kvalite.

prco1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.04.2014 21:17

Re: aky motor

Príspevok od používateľa prco1 »

a co 1.4 benzin ? co hovorite na tento golf s touto motorizaciou?

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"