Etka passat 3C variant - zadne dvere vypln

Moderátori: Hammer, Moderátor

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Etka passat 3C variant - zadne dvere vypln

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Zdravym klubaci, znovu nadisiel cas kedy by som potreboval poradit, cez vykend idem davat zadne repro vyskac aj stredobas..
1) potreboval by som teda zistit ci musim koly natiahnutiu kablov z dvery do B stlpiku davat dole celu plechovu vypln zadnych dvery, vypln je nanitovana? musim potom asi vsetky odvrtat, kolko ich je na jednu vypln??? ak ano ake su nity? Al. trhaci velkoplosna polgulata hlava 4mm alebo 5x12+-??.. aby som vedel kolko ich kupit..
2) velice rad by som tak isto vedel ci je origos repro chytane taktiez nitovanim ak ano akym..
3) ako su reproduktory zapojene? mam original repro.., kabel z dvery ide priamo do stredobasu a odtial k vyskam?
4) potesila by ma fotka z etky aka je tam situacia na vyplnach

Dakujem za kazdu informaciu
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10741
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Etka passat 3C variant - zadne dvere vypln

Príspevok od používateľa ejne »

1 - kabel da tahaju od radia po B stlpik a z B stlpika do repro. v dverach kabelaz nemas pripravenu
2 - repro je chytane 4.8 x 15 nitami

4 na ake vyplne chces vidiet FOTO?
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Etka passat 3C variant - zadne dvere vypln

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Vyplne mam na mysli cely ten plechovy modul dvery ci musim dat dole aby som vedel prestrcit kabel z dvery do Bstlpika..
Dakujem za rozmer nitu..
Foto som chcel v podstate koly situacii ak by som musel davat dole ten plechovy modul z dvery aby som vedel kolko ich tam je a ked tak ci je nitovany do dvery alebo skrutkovany...
Este som narazil na jednu vec: mam stredobasi a vyskace s kluckami.. u stredobasov je to jasne ktory je + (kondenzator) ale na vyskach to vidiet nieje.. mam k nim steker s kuskami kablov biela a modra oba s fialovym pruzkom..
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Etka passat 3C variant - zadne dvere vypln

Príspevok od používateľa frflos »

...a preco je ta tema tu?
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
Mar3kkk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 03.02.2012 10:02
Bydlisko: tam odkial su VW Made in Slovakia

Re: Etka passat 3C variant - zadne dvere vypln

Príspevok od používateľa Mar3kkk »

Len preto ,ze som potreboval pohlad z etky aby som videl ako kde cim a kolko je tam uchyteni na vyplni dvery..
V pripade ak by bola vypln nitovana a musela by ist dole potreboval by som kupit nity...ake?...etka...
Stacila mi ale aj ejneho odpoved zaco som mu vdacny a od dnes mi hra aj vzadu hutba :-) dakujeeem

Ak by niekto sem ten pohlad zavesil dalsi clovek ked to bude riesit nemusi znovu vypisovat a len si najde temu..
Obrázok
....................................PASSAT 3C VARIANT......................................

Napísať odpoveď

Návrat na "ETKA"