Snímač tlaku

2014 - .....
Napísať odpoveď
sweet
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 29.07.2010 10:44

Snímač tlaku

Príspevok od používateľa sweet »

Čaute. Prehodil som na zimné gumy .ten istý rozmer ako letné . Každý rok na zimných mu ukazuje že ľavá predna je mäkká. Letné v pohode. Kde môže byt chyba?? Dik :?

Filip182
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.01.2026 12:03

Re: Snímač tlaku

Príspevok od používateľa Filip182 »

Ahoj,

Ak ti sníma tlak len otáčkami kolesa tak len nafúkať a dať SET tlakov a pojazdiť aspoň 10 minút.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"