2.0tdi turbo

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Jaricek151
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.10.2014 16:39

2.0tdi turbo

Príspevok od používateľa Jaricek151 »

Zdravím
Mam problém 2.0tdi 125kw bmr 314000km turbo po zohriati zaberá až od 3000 otáčok a po prudkom pridaný plynú skočí do núdzaku. Za studena ide auto v pohode jak ma . Podla vcds egr funguje , snímač tlaku funguje ,n75 funguje , baňka na turbe vizuálne chodí bez problémov.
Nestretol sa stým to niekto ?
Za každú radu ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"