Golf 5 1.4 tsi problém s diaľkovými svetlami

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
fb_lukáš15
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.01.2021 12:32

Golf 5 1.4 tsi problém s diaľkovými svetlami

Príspevok od používateľa fb_lukáš15 »

Ahojte, mám taký problém že mi prestali fungovať diaľkové svetlá. Sused mi chcel spraviť pomocou diagnostiky aby sa mi automaticky zapínali svetlá ale nešlo mu to tak sa na to vykašľal a keď som večer šiel preč a zapol som diaľkové tak mi vyskočila kontrolka ale diaľkové nešli tak som mu povedal že nech vráti tie nastavenia naspäť ale ani po tom mi nejdú… Skúšal som aj vymeniť žiarovky aj som poistky pozeral ale všetko bolo v poriadky ale diaľkové nič tak neviem už ako zistiť že čo je vo veci.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Golf 5 1.4 tsi problém s diaľkovými svetlami

Príspevok od používateľa frflos »

...sused dojebabral, tak sused nech opravi. Mozes pozerat co chces, ked to nefunguje po jeho zasahu, tak len on urobil nieco, preco to nefunguje a zjavne nevie co robit, ked mu neslo nakodovat automaticke svietenie. Mozno sa najde niekto tu co by ti s tym vedel pomoct len by sme museli vediet odkial si 🤔
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

fb_lukáš15
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.01.2021 12:32

Re: Golf 5 1.4 tsi problém s diaľkovými svetlami

Príspevok od používateľa fb_lukáš15 »

No veď práve a najlepšie že ani on nevie že čo je vo veci… Pretože všetko išlo normálne kým tam proste niečo nespravil v tom a od vtedy nič proste… Všetko ostatné ide ako má len po zapnutý diaľkových vyskočí kontrolka a ani ich nehne. A som z Vavrišova, dedinka blízko Liptovského Mikuláša.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"