Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: G4-Výmena dielov+servis Bratislava
PoslaťNapísal: 09.10.2019 21:38 
Autoškolák
Autoškolák

Pekný večer prajem Klubáci,

Na začiatok uvediem základné informácie ohľadne auta ktorého sa to týka:
VW Golf 4, 1.9TDI 66Kw, Kód motora-ALH, naj. cca 265000.

A teraz k veci:
Môjmu autu prepadla STK tak som ho dočasne vyradil z evidencie a odparkoval vo dvore.
Potrebujem tam urobiť pár opráv: výmena rozvodov aj s vodnou pumpou, výmenu oleja (aký olej by ste keď tak odporučili?), a komplet výmena tlmičov (predné aj zadné + prachovky, dorazy a atp.).
Už som si zisťoval v 2 servisoch koľko by ma to celé vyšlo a v oboch mi zahlásili že 700 až 750€ práca+diely. Môže to byť možno bežná cena za to čo som napísal no keďže si viem diely kúpiť aj sám a ušetriť tak cca 50% z ceny dielov tak by som si ich najradšej kúpil sám lenže neviem nájsť servis kde by som si mohol priniesť vlastné diely. Ku vlastným dielom podotknem že sú to úplne nové diely a aj presne tie ktoré by mi tam dali aj v tých 2 servisoch. Takže ak je nejakým spôsobom možné ušetriť aspoň na dieloch tak by som rád ušetril a investoval tie peniaze do ďalších dielov ktoré budem musieť neskôr vymeniť.

Nevedeli by ste mi prosím Vás niekto poradiť nejaký servis v Bratislave kde by mi vymenili tieto diely aj keby som si priniesol vlastné? Dopredu napíšem že som ochotný podstúpiť výmenu aj bez záruky.

Za každú radu Vám budem nesmierne vďačný. Nakoľko už si neviem rady. Skúsil som aj viac servisov ale všade ma s vlastnými dielmi poslali kade ľahšie.

Vopred ďakujem za odpovede,
S pozdravom Standy.

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia