Zápis 18" diskov do TP

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
BELZI
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.01.2019 11:07

Zápis 18" diskov do TP

Príspevok od používateľa BELZI »

Ahojte. Prešiel som už zopár tém na fóre, ale nikdy som nedospel k žiadnemu výsledku. Skúšal som už aj rôzne skupiny na Facebooku, no všade reagovali iba rádoby odborníci, nie tí skutoční. Chcel by som teda tu doriešiť môj aktuálny problém, ktorý sa točí okolo nových diskov a pneu.
Kúpil som si nové 18" disky (235/40) a potrebujem ich zapísať do TP. Skúsil som už napísať do Porsche Slovakia spol. s r.o. tak, ako je napísané na tejto stránke. Odtiaľ mi poslali daný dokument, no v ňom je prakticky iba jediný rozmer, a to R16. Spolu s ním mi poslali aj nejaký výpis zo zákona, ktorý je v prílohe tejto správy. Z neho som pochopil, že na to, aby som mohol zapísať disk s inou veľkosťou ako 16", potrebujem potvrdenie od konkrétneho výrobcu diskov.
No a tu nastáva ďalší problém - výrobcu týchto mojich konkrétnych diskov neviem dohľadať. Napadlo mi teda také špekulantské riešenie, že si od akéhokoľvek výrobcu vypýtam potvrdenie na rovnaký rozmer diskov, ako potrebujem, a nechám to zapísať. Myslíte, že by to takýmto spôsobom fungovalo?

Ak má niekto skúsenosti so zapisovaním kolies, ozvite sa prosím, nerád by som tie disky predával. Ďakujem.
Prílohy
zapis.pdf
(176.17 KiB) 80 stiahnutí

baxxter222
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: 10.04.2010 08:08
Bydlisko: okres Ružomberok,SK

Re: Zápis 18" diskov do TP

Príspevok od používateľa baxxter222 »

myslim ze bez nakupu tych diskov ti nik papier neda.
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=17250" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
rado.h
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 18.08.2010 20:10
Bydlisko: Púchov, SK

Re: Zápis 18" diskov do TP

Príspevok od používateľa rado.h »

No také jednoduché to nie je. Nikto Vám také potvrdenie nedá ani náhodou. Jedine kúpa nových diskov...
VW CC 2017, 2.0 TDi 135kw, DSG R-Line, Kessy, ACC, DCC, XDS, Discover Media, R19 AEZ Kaiman, R18 Mallory (zima)

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zápis 18" diskov do TP

Príspevok od používateľa frflos »

...a niekedy to je jednoduchsie ako sa zda a ziadne disky kupovat netreba
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"