Vypínač svetiel

2014 - .....
Napísať odpoveď
sti
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.08.2018 21:01

Vypínač svetiel

Príspevok od používateľa sti »

Dobry den,

Na B8 r.2018 sa mi deje nieco velmi zvlastne. Neviem ci to este niekomu robi. Vecer zamknem auto, rano idem do auta a vypinac svetiel je na polohe "0". Vzdy ho mam v "AUTO" aj ked vecer zamkynam a nehybem s tym a pochybujem ze ten vypinac sa sam prepne. Uz ma napadlo ze ci ho nahodou aj nohou pri vystupovani nevypnem ale nie. Auto je nove, vyrobene v maji tohto roku, doteraz mi to nerobilo, stalo sa to 2x za posledne 2 tyzdne. Cital som aj navod ale nic take ze by to malo robit som sa nedocital. Skor ma napadlo ci to auto niekto neskusa v noci zobrat a ked ho otvori rychlo vypne svetla.. ? V aute je VAM system takze s nim neodide ale toto sa mi zatial zda ako najrealnejsia teoria. Prosim majitelov B8 o info. Vopred dakujem za pomoc.

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Vypínač svetiel

Príspevok od používateľa Tomki »

ahoj, mne sa toto stavalo na BMW 5 ale s podsvietenim budikov!!!
Myslel som si ze mi asi hrabe ale realne sa mi asi 3 krat stalo ze skratka podsvietenie budikov bolo na minime co je mechanicke koliesko s ktorym musis potocit...ja som sa ho nikdy nedotkol ani nikto iny... skratka som nastupil do auta startol a musel to dat naplno...
dodnes som to nepochopil ani som to nikomu nepovedal lebo to vyzera byt nerealne....ale asi sa to v autach deje...

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Vypínač svetiel

Príspevok od používateľa jedei105 »

aj mne sa to parkrat stalo, ale vzdy to bolo nohou pri vystupovani.
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

dano.javor
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 29.10.2012 11:34
Bydlisko: Poprad

Re: Vypínač svetiel

Príspevok od používateľa dano.javor »

posleduj či tvoj pubertálny syn nechodí na nočné jazdy bez fotra, ako sme to robievali my kedysi ...
fot si každý večer ubehnuté kilometre ...
:)
Passat Variant b8 2,0 TDI CRLB

Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: Vypínač svetiel

Príspevok od používateľa ricardo »

Super, nebol som teda sam, kto riesil aj toto "duchovno" auta :))) Skuste si to odsledovat pri nastupovani a vystupovani. Mne sa totiz vzdy podarilo zahadne do sponaca drcnut a prepol sa :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"