Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Vymedzovacie krúžky
PoslaťNapísal: 02.04.2009 21:16 
Autoškolák
Autoškolák

zdravím, Kúpil som si disky zn. Eta Beta model Tettsut X black 17'' na Golfa V, r.v. 2005 a potreboval by som kúpiť vymedzovacie krúžky, ako som zistil, ET 45 vraj nie je problém /v techničáku mam 7Jx17'' ET54 ako odporúčané ale ževraj tých 9mm čo by to malo trčať von nie je nič strašného/. Chcel by som sa spýtať, ako merať rozmery /posuvné meradlo nachystané:)/. Vonkajší a vnútorný priemer čoho je treba zmerať aby som si vedel vybrať správne vyrovnávacie krúžky.

ďakujem za prípadné rady

Link na disky: http://www.senner-tuning.de/shop/images ... ck_450.jpg

ICQ  Profil

Predmet príspevku: Re: Vymedzovacie krúžky
PoslaťNapísal: 03.04.2009 10:46 
Autoškolák
Autoškolák

uz som sa dozvedel ze golf ma 57,1 teraz uz len zmerat ten disk:)

// no tak som si to meral ale nemam posuvne meradlo takze to presne nevyslo na stranke vyrobcu diskov je vsak polozka ze

CB Wheel a pri nej hodnota 73.06

jedna sa presne o disky ktore mam v garazi tj 7Jx17'' 5dier roztec112 ET 45 tak myslite ze spravne kruzky by mali byt

73,1*57,1??

ICQ  Profil

PoslaťNapísal: 14.04.2009 12:43 
Jazdec
Jazdec
Obrázok užívateľa

andynitra píše:
zdravím, Kúpil som si disky zn. Eta Beta model Tettsut X black 17'' na Golfa V, r.v. 2005 a potreboval by som kúpiť vymedzovacie krúžky, ako som zistil, ET 45 vraj nie je problém /v techničáku mam 7Jx17'' ET54 ako odporúčané ale ževraj tých 9mm čo by to malo trčať von nie je nič strašného/. Chcel by som sa spýtať, ako merať rozmery /posuvné meradlo nachystané:)/. Vonkajší a vnútorný priemer čoho je treba zmerať aby som si vedel vybrať správne vyrovnávacie krúžky.

ďakujem za prípadné rady

Link na disky: http://www.senner-tuning.de/shop/images ... ck_450.jpg

uz som pisal..na 17" je najlepsie 7.5 ET35 a obut 215..
takze ty mas o 0.5 palca uzsi disk.. to je 1.25 cm ti menej strci von..
a ET mas 45.. to je o 7 mm viac dovnutra...

takze vysledny efekt je necelych 2 cm mas koleco vo vnutri oproti tomu co mam odskusane..a co dobre vyzera... nechapem co riesis.. vsetko je v pohode..len nato neobuvaj viac ako 205 pneu ..215 je uz vela ..budes mat disk utopeny v pneumatike..a mozno by si mohol poriesit nejake rozsirujuce podlozky...sak obuj a uvidis..

Inak pneu ak das 205 tak nech pneu maju ochranu proti poskrabaniu diskov..mas pekne disky..tak sa satraj aby aj pekne ostali.. :)

A co sa tyka kruzkov..nic v zlom..ale kruzky a nove skrutky mali byt v cene..inac pochybujem o seriznosti "vyrobcu" ci priekupnika, na cenu sa nepytam..lebo sa mi tie disky pacia.. ;)

PS: viem o com hovorim..
viewtopic.php?f=53&t=4385

WWW  ICQ  Profil

PoslaťNapísal: 18.04.2009 09:44 
Autoškolák
Autoškolák

predajca seriozny nebol to je azda jasne ked nemam kruzky. ide o skrachovane M a G v BA, cena za 5 diskov bola 3x nizsia ako bezne za 4 disky
v pneu mam jasno jedine co riesim su kruzky a na tie smerovala aj moja otazka ale diky za vyklad

ICQ  Profil

PoslaťNapísal: 24.05.2009 21:35 
Autoškolák
Autoškolák
Obrázok užívateľa

tento problém trápi aj mňa....ale mne stačí tie vymedzovacie podložky zohnať....čo sa týka rozmerov a že je to zakázané ma nezaujíma....disky s roztečou 5x100 potrebujem hodiť na 5x112 ak máte nejaký kontakt na predajcu....hodte link vopred dakujem

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia