vymena spojky cena

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Používateľov profilový obrázok
vYPo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 25.10.2014 10:52
Bydlisko: SL

Re: vymena spojky cena

Príspevok od používateľa vYPo »

tiez odporucam sachs, v septembri som menil pri 190tis. Zotrvak dosluhoval. Povodne bola tiez sachs. Zatial 20tis. najazdenych na novej spojka ako nova. auto je nachipovane. (1.9 77kw)
VW Golf Mk6 2.0 TDI

Používateľov profilový obrázok
Gionta
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 11.02.2013 14:29
Bydlisko: Medzi Bratislavou a Košicami :)

Re: vymena spojky cena

Príspevok od používateľa Gionta »

Ja som dal LUK ktora tam bola aj predtym a tiež spokojnosť najazdené na nej 25000km a pohoda tiež načipovaná 1.9 na 140ps
VW Golf GTI Performance

dislukas
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 04.06.2017 22:18

Re: vymena spojky cena

Príspevok od používateľa dislukas »

DominikVF napísal:na voľnobehu šuští v prevodovke ložisko..ked zatlačíš spojku tak prestane... najviac je to počuť po dlhšej ceste.. ked ťaháš po dialnici a na pumpe nechávaš vychladnúť turbo a vonku si zapáliš cigaretu..tak vtedy je to počuť brutálne :) proste ked sa zohreje prevodovka.. tak to počuť... ja mam 220 000 km.. mne to hučí dosť.. kamarát na octávii 2 ma 160 000 km a už aj jemu začína... teraz ked boli mrazy.. tak mi to nehučalo... všetko bolo stuhnuté.. nezohriala sa tak prevodovka na krátkych vzdialenostiach čo som jazdil...
Ahoj, mám tento problém - pri volnobehu "šuští" a po zatlačení spojky všetko OK. Ide teda o to spomínané ložisko? V tvojom prípade výmena ložiska pomohla? Ďakujem za odpoveď 8)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"