RNS 850 mapy

Moderátor: stinger11

muxo300
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 25.01.2017 18:08
Bydlisko: Rožňava

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa muxo300 »

Nazdarek. Tak ako pise Ivuso. A este pre istotu si skontroluj : rozbaliť (s Winrar verzia 5.xx a vyššie)(nižšia verzia mi písala pri rozbaľovaní chybu)
a prekopírovať na SD kartu do kmeňového adresára. SD karta musí byť formátovaná na FAT32 (dobré použiť SD kartu min. Class10)
Volkswagen Touareg 4XMotion Terrain Tech V6 TDI 2012

filko22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.04.2019 09:00

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa filko22 »

Takze skusal som vsetko aj nanjovy Winrar a nic ale vsimol som si ze ked dam tu custom instalaciu tak sa ako keby instalovali tie veci co som zaklikol z Nie na Ano ale ostatne v3eci ako keby sa neinstalovali a aj pred instalaciou je pri nich N/A ako na tych foto co som posielal... nebude to mat nieco s tym?

hypeer
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.05.2019 12:37

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa hypeer »

Zdravím,
nahral som novy fw p0824, najnovšie mapy, aktivoval - všetko ide v pohode.
Ale nikde neviem nájsť, ako odomknúť český jazyk, v menu je asi 8 jazykov, ale čeština tam nie je.
Cez vcds skúšam zmeniť, ale vždy mi skočí naspäť angličtina (Instruments, adaptation, language version... Na výber je kopa jazykov, vyberiem češtinu, napíše že akceptoval požiadavku, ale vždy mi naspäť načíta angličtinu)
Má niekto nejakú dobrú radu?

Používateľov profilový obrázok
mattock
Vodič
Vodič
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.03.2010 06:07

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa mattock »

nedavno som to riesil, nepomoze ti nic jedine dat prehrat soft v autorizaku, nie vsade to chcu robit, takze si pozistuj v okoli , pocitaj tak 3 hodinky v servise, fakt to bolo napichnute 2 a pol hodiny na diagnostike vo vw ,lebo som bol pri tom a mne tam nahrali soft 821 , pred 2 mesiacmi a aktualizovany bol len soft mapy nie
cena vychazdala na cca240€ ale nakolko mi povedal na zaciatku technik , že do 100€ to bude stat tak mi znizil cas na fakturke a platil som cca 105€

pripadne tu , clovek pyta 150€
https://sluzby.bazos.sk/inzerat/9622662 ... NS-850.php" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázok

VW Touareg BMT Tiptronic
DPF 3.0 TDI CASA
Obrázok

filko22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.04.2019 09:00

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa filko22 »

Tak podarilo sa mi to rozbehať problém bol v tom že pri jednom z tých súborov bol ? A bolo treba aj tam dat vsade z N A

ivuso
Vodič
Vodič
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 27.06.2016 21:50

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa ivuso »

Veď toto sme ti presne radili. Drž sa návodu a všade (mimo N/A) zmeň všetko na Y (je jedno či je tam N alebo ? alebo €)

filko22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.04.2019 09:00

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa filko22 »

Este jedna prosba link na GE_ENABLE uz nie je funkcny, neviete z kade by sa to dalo este stiahnut? dakujem

filko22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.04.2019 09:00

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa filko22 »

Nasiel som to na jednom fore tak ak by niekto hladal
https://mega.nz/#!5o1nkKKQ!b8jzDpFQBcJ1 ... 4e2Cak-NXY" onclick="window.open(this.href);return false;

zamar
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.07.2019 12:40

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa zamar »

Chalani potrebujem pomôcť... už si neviem dať rady.
Inštaloval som do VW Touareg 2014 nový softvér ver. K0824 a nové mapy Europe 2019 6.28.2.
Všetko sa nainštalovalo v poriadku.
Problém je ten, že mi nechce spustiť ani jeden script na aktiváciu máp.
Použil som tento script: https://yadi.sk/d/U_O9C6L56Y030Q" onclick="window.open(this.href);return false; , ktorý v inom aute funguje.
Skúšal som spustiť script aj z rôznych SD kariet, ktoré mi fungujú v iných autách, ale nepomohlo to.
Script sa vôbec nespustí !
Skúšal som aj script na aktiváciu green menu a ani ten sa nespustí (v inom aute fungoval bez problémov).
Proste žiaden script sa nespustí ani v SD1 a ani v SD2, rôzne SD karty od 2GB po 32GB a nič, žiadna reakcia.

Máte niekto takúto skúsenosť ? Viete pomôcť ?

Alebo extistuje FSC aktivátor, ktorý nainštalujem cez engineering menu ?

Ďakujem.

muxo300
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 25.01.2017 18:08
Bydlisko: Rožňava

Re: RNS 850 mapy

Príspevok od používateľa muxo300 »

Nazdar. tie skripty su tak male a tak rychlo sa nainstaluju ze si to dakedy ani nevsimnes. Ja by som ti odporučil "Po ukončení inštalácie FW musíme dať REBOOT zariadenia. Stlačiť PHONE+stredný otočný gombík+NAV" Neviem či si to urobil. Neviem ani ako si postupoval.
Volkswagen Touareg 4XMotion Terrain Tech V6 TDI 2012

Napísať odpoveď

Návrat na "Radia a navigacie"