1,8 JH jetronic akumulator paliva - trhanie motora

1974 - 1983

Moderátor: Ludo44

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf I. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
miysho
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 30.03.2010 21:21
Bydlisko: Vranov

1,8 JH jetronic akumulator paliva - trhanie motora

Príspevok od používateľa miysho »

chcem sa vas spytat aky nasledok moze mat vypadok resp. zla funkcia akumulatora paliva za palivovym cerpadlom.

totiz pri jazde mi auto zhaslo neslo nastartovat zistil som ze cerpadlo nedava tlak tak som vymenil nove cerpadlo vsetko ok auto nastartovalo

povozil som sa cca 5minut a opat motor zhasol

opat som zistil ze odislo nove cerpadlo. teraz ma napada ci akumulator paliva nemoze robit problem a preto odisli cerpadla stare aj to nove

inac pri jazde na 2. a 3. a niekedy aj na 4. prevodovom stupni auto strasne trha skube ked je plyn zosliapnuty na cca 3/4 jeho polohy
to trhanie je dost silne a neprijemne niekedy pocas jazdy auto zhasne. nastartujem ho cez rychlost alebo rucne. ked odislo palivove cerpadlo myslel som ze to bude tym ze dava slaby tlak, ale po vymene noveho cerpadla to robilo stale.
preto si myslim ci este nemoze mat na to vplyv aj akumulator paliva

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: 1,8 JH jetronic akumulator paliva - trhanie motora

Príspevok od používateľa mobilik »

Tento problém som mal aj ja a bolo to tiež len čerpadlom. Asi si mal vadný kus...
Daj nové a uvidíš.
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf I"