touran-kúpa

2003 - ...

Moderátor: valado45

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa HEBO »

frflos napísal:...kolko platis pzp za toho tourana?
84,94€.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa frflos »

...no a za dvojliter je to necelych 30€ viac
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa bengal »

Mne je jedno koľko stojí poistka na auto. Neriešim to, prepis taktiež. Sú to veci ktoré musíš zaplatiť. Tak ako potraviny atď.
Naložený som myslel posádkou a batožinou :wink:
Ja mám na vozenie tehál dodávku prípadne 7.5 tonu MAN :wink:

A dolievať olej ? Veď to nie je Mazda :mrgreen:

Frfloš - vďaka za upresnenie :)
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Používateľov profilový obrázok
bobo7
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 04.12.2014 23:17
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa bobo7 »

HEBO napísal:Ty si chod kúpit tie banány a hraj sa na opicu lebo ako opičák mi pripadáš tvojimi rečami kdo všetci akurát Ty jediný tvrdíš že dvojliter je najlepší na svete pri ktorom si môžeš rovno kúpit liter oleja na dolievanie,najlepšie motory boli 1,9TDI 66kW a 77kW a dvojlitre boli nijak populárnejšie!
:mrgreen: si zábavný...no ale v prvom rade som nikde nenapísal, že dvojliter je najlepší na svete, tak sa ukľudni a čítaj prosím ťa...napísal som, že 1.6 je na to auto len tak-tak, pokiaľ naložíš rodinu alebo troch kamarátov, tak sa to ledva plazí...šoférom s tvojimi názormi to zrejme stačí, nič proti...môj názor je iný, tak som ho aj odprezentoval a ak si si nevšimol, nie som tu sám ani jediný, čítaj pozorne :roll: každopádne ti gratulujem k ušetreným 30tim eurám a prajem veľa kilometrov ďaleko odo mňa...

Používateľov profilový obrázok
lubobubik
Vodič
Vodič
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 15.11.2017 02:16

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa lubobubik »


Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa HEBO »

lubobubik napísal:ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Ked vieš čítat tak auto sa nezakladá len na PZP ale aj pri prepise auta a to mi chceš povedat že u dvojlitra je tiež 60€ naštuduj si ceny a potom píš lebo 30€ to je len u Teba! :D
Auto sa môže plazit aj u uduseného dvojlitra ktorého budeš preháňat krátkymi trasami,Ty si sa určite nemohol viest 1,6TDI lebo takéto kraviny by si tu nepísal už tu bolo spomínané že 1,9 a 1,6TDI sú podstate tie isté motory len z novšou technológiou a pochop ako sa staráš o auto taký výsledok máš na cestách a hlavne čo kúpiš s akými km.To čo Ja kolko ludí odveziem tak určite viem čo auto znesie.

Používateľov profilový obrázok
bobo7
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 04.12.2014 23:17
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa bobo7 »

trvám na tom, že si zábavný :) tvrdiť, že sú to v podstate tie isté motory môže len diletant....

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa HEBO »

bobo7 napísal:trvám na tom, že si zábavný :) tvrdiť, že sú to v podstate tie isté motory môže len diletant....
Ty si diletant lebo tvrdíš že to čo je staré je lepšie než to nové a vo výrobe zaspali technológiu!

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Dobre rano prajem. Hebo uz netrapos. Ty sa tu hadas s ludmi co o autach vedia asi tak o 1000% viac ako ty a v kazdom jednom prispevku maju pravdu.
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: touran-kúpa

Príspevok od používateľa HEBO »

Lookisvk napísal:Dobre rano prajem. Hebo uz netrapos. Ty sa tu hadas s ludmi co o autach vedia asi tak o 1000% viac ako ty a v kazdom jednom prispevku maju pravdu.
Nehnevaj sa ale tvojimi nepresnými argumentami si ma nepresvedčil Ty a Frfloš ktorý ukazuje iný ročník ako keby všetky modely VW boli rovnaké a ide sa na isto so mnou hádat.A ty ostatní čo sa tu len tak daju do reči nevedia ani o čom je reč.Toto je VW-club.sk na rady ked tu nikdo nevie o čom je reč a nepomôže ani pri kúpe materiálu to radšej budem komunikovat na českom kde sú ozaj odborníci.

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"