Audio MP3/usb/aux

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa Jodal »

hmm to bude asi všetko to isté ale náhodou nevieš ako boli rozmiestnené tie piny na konektore čo sa zapájal do rádia?

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Uz nepamatam ako boli presne piny. Ja som to zapajal podla obrazka v prilohe. V konektore nie je problem prehodit piny, ak by nahodou nezodpovedali cislam pinov v quadlocku.... V mojom pripade nebolo potreba prehadzovat ziadne piny. Obrázok

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa Jodal »

ja to prehodiť musím lebo tam tie piny 1 3 5 7 vôbec nemám ale nešlo mi to vyskúšam to ešte s tými odpormi keď budem mať viac času sa s tým zabávať, len som si myslel že všetky rádia s rovnakým označením to majú rovnako no zrejme nie

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa Jodal »

tak dnes som to skúšal ešte zapojiť naletoval som tie odpory nakodoval cd menič ale aj tak mi to nešlo :/ tak som to vzdal, prípadne nevie niekto o niečom podobnom čo by mohlo fungovať?

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Niekde si musel spravit chybu podla mna. Mas to zapojene tak, ako su vyznacene piny na obrakzku? (pin c. 2 - minus pre lavy a pravy kanal, pin c. 8 - plus pre lavy kanal, pin č. 9- plus pre pravy kanal). Samozrejme, bavime sa o konektore c. 4 (12-pinovy). Mas to nakodovane? Ak stacis 2x CD zobrazi sa ti napis AUX na radiu ?
Prílohy
aux11.jpg

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa Jodal »

hm no to si práve nie som celkom istý či to mám dobre pin č2 určite áno ale tie ostatné si niesom celkom istý nakoľko neviem ktorý káblik je pre pravú a pre ľavú stranu a áno konektor č4.. nakódované to mám ako cd menič keď stlačím 2x cd tak nenapíše aux ale no cdc

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Cierny kablik je minus (pin c.2), a teraz neviem, ktory je pre pravu stranu a lavu, ci cerveny alebo biely. V podstate aj keby si cerveny a biely zamenil, malo by ti to hrat, len "stereo" ti bude fungovat naopak.

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa Jodal »

v tom prípade by to ísť malo, prípadne to skúsim ešte raz objednať od niekoho iného ešte by mohlo byť že ide o nejaký chybný kus bohvie

Používateľov profilový obrázok
pernik-717
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 393
Dátum registrácie: 16.05.2011 21:01
Bydlisko: Trebišov

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa pernik-717 »

chalani vyuzijem tuto temu..... pre navi nexus je mozne dorobit AUX/USB?

Jodal
Vodič
Vodič
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 30.09.2017 09:05
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Audio MP3/usb/aux

Príspevok od používateľa Jodal »

Po dlhšom čase mi začal znova ten Aux vŕtať v hlave :D a našiel som toto https://www.elektroda.com/rtvforum/topic3383512.html mám teda rovnaký problém a zrejme potrebujem ten emulátor alebo čo má s tým dakto skúsenosti?

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"