Ventilator

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

GolfVdav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12.01.2018 15:48

Ventilator

Príspevok od používateľa GolfVdav »

Zdravíčko nevedeli by ste mi poradiť aký problém by som mohol mať s golfikom 5 1 .6 Fsi ráno či hocikedy nastartujem auto na studeny motor zapne mi ventilátor v predu na maximum ako keby bolo vonku 100stupnou ? Fúka to maximálne silne neviem fakt čo tam chladí

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa dream7000 »

bez diagnostiky sa nepohneš, môže to byť snímač, ale aj samotný veľký vetrák na chladiči.....

GolfVdav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12.01.2018 15:48

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa GolfVdav »

Práve toto mám problém dali mi to mechanici na počítač neukazuje mi to žiadnu vadu jedna jediná sa našla nejaký snímač čo mám pri čelnom skle na palubovke už ani nepamätám aký názov mi povedal ale pochybujem žeby od toho

GolfVdav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12.01.2018 15:48

Re: Ventilators

Príspevok od používateľa GolfVdav »

Slnečný snímač ma to napadlo mohlo by to stym súvisieť? Tu jednu chybu ukazuje diagnostika

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Ja mam ten isty problem, diagnostika ukazuje chybu cidla teploty chladiacej kvapaliny. Uz 2x som ho menil, kontroloval kostriace body, zatial bez uspechu, za studena mi huci stale. Posledna moznost je skontrolovat komplet kable od cidla az po riadiacu, ale do toho sa mi pustat zatial nechce, cele to rozoberat a tak...

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa dream7000 »

ale ktorého čidla? je za ním označenie aj v diagnostike by malo a kontroloval si napr. merane hodnoty, resp. test akcnych clenov?

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Cidlo G62, malo by sa nachadzat pri bloku motora. Ked som skusal merat hodnoty, vyzeralo, ze ukazuje spravne.

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku

GolfVdav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12.01.2018 15:48

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa GolfVdav »

Ja tu mám práve auto elektrikára dnes mám voľno na Tom makáme kablovanie skontroloval od rana sa stym hra ani sa nepustaj do toho všetko v poriadku a stále mi to hučí už nie stále ale len občas sa mi zapne prišiel na to že to asi čidlo slnečné čidlo ventilátora čidlo tepelného ventilátora ja tam mám 4 cidla neviem ako ty niektoré stych sú spolu ale ja ich mám zvlášť všetky 4 stojí to okolo 10-17 eur lenže nevieme prísť ktorú treba vymeniť diagnostika mi ukazuje len slnečné čidlo čo je na palubovke ale o tom veľmi pochybujem

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Pochybujem ze cidlo slnecneho svitu bude mat nieco spolocne so spustanim ventilatora. Kazdopadne ak na nieco prides, bud tak dobry a napis. Ja si to chcem poriesit tiez. Drzim palce.

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa dream7000 »

treba si precitat nieco o jeho funkcii a potom robit záver, ak máš možnosť vyskúšaj z iného auta

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"