Vymedzovacie krúžky

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
andynitra
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.04.2009 22:10
Bydlisko: Nitra a prechodne Praha
Kontaktovať používateľa:

Vymedzovacie krúžky

Príspevok od používateľa andynitra »

zdravím, Kúpil som si disky zn. Eta Beta model Tettsut X black 17'' na Golfa V, r.v. 2005 a potreboval by som kúpiť vymedzovacie krúžky, ako som zistil, ET 45 vraj nie je problém /v techničáku mam 7Jx17'' ET54 ako odporúčané ale ževraj tých 9mm čo by to malo trčať von nie je nič strašného/. Chcel by som sa spýtať, ako merať rozmery /posuvné meradlo nachystané:)/. Vonkajší a vnútorný priemer čoho je treba zmerať aby som si vedel vybrať správne vyrovnávacie krúžky.

ďakujem za prípadné rady

Link na disky: http://www.senner-tuning.de/shop/images ... ck_450.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

andynitra
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.04.2009 22:10
Bydlisko: Nitra a prechodne Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Vymedzovacie krúžky

Príspevok od používateľa andynitra »

uz som sa dozvedel ze golf ma 57,1 teraz uz len zmerat ten disk:)

// no tak som si to meral ale nemam posuvne meradlo takze to presne nevyslo na stranke vyrobcu diskov je vsak polozka ze

CB Wheel a pri nej hodnota 73.06

jedna sa presne o disky ktore mam v garazi tj 7Jx17'' 5dier roztec112 ET 45 tak myslite ze spravne kruzky by mali byt

73,1*57,1??

Používateľov profilový obrázok
Rusnack
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 422
Dátum registrácie: 30.04.2008 15:06
Bydlisko: KE ,MI ,SK

Re: Vymedzovacie krúžky

Príspevok od používateľa Rusnack »

andynitra napísal:zdravím, Kúpil som si disky zn. Eta Beta model Tettsut X black 17'' na Golfa V, r.v. 2005 a potreboval by som kúpiť vymedzovacie krúžky, ako som zistil, ET 45 vraj nie je problém /v techničáku mam 7Jx17'' ET54 ako odporúčané ale ževraj tých 9mm čo by to malo trčať von nie je nič strašného/. Chcel by som sa spýtať, ako merať rozmery /posuvné meradlo nachystané:)/. Vonkajší a vnútorný priemer čoho je treba zmerať aby som si vedel vybrať správne vyrovnávacie krúžky.

ďakujem za prípadné rady

Link na disky: http://www.senner-tuning.de/shop/images ... ck_450.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
uz som pisal..na 17" je najlepsie 7.5 ET35 a obut 215..
takze ty mas o 0.5 palca uzsi disk.. to je 1.25 cm ti menej strci von..
a ET mas 45.. to je o 7 mm viac dovnutra...

takze vysledny efekt je necelych 2 cm mas koleco vo vnutri oproti tomu co mam odskusane..a co dobre vyzera... nechapem co riesis.. vsetko je v pohode..len nato neobuvaj viac ako 205 pneu ..215 je uz vela ..budes mat disk utopeny v pneumatike..a mozno by si mohol poriesit nejake rozsirujuce podlozky...sak obuj a uvidis..

Inak pneu ak das 205 tak nech pneu maju ochranu proti poskrabaniu diskov..mas pekne disky..tak sa satraj aby aj pekne ostali.. :)

A co sa tyka kruzkov..nic v zlom..ale kruzky a nove skrutky mali byt v cene..inac pochybujem o seriznosti "vyrobcu" ci priekupnika, na cenu sa nepytam..lebo sa mi tie disky pacia.. ;)

PS: viem o com hovorim..
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=53&t=4385" onclick="window.open(this.href);return false;

andynitra
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02.04.2009 22:10
Bydlisko: Nitra a prechodne Praha
Kontaktovať používateľa:

Re: Vymedzovacie krúžky

Príspevok od používateľa andynitra »

predajca seriozny nebol to je azda jasne ked nemam kruzky. ide o skrachovane M a G v BA, cena za 5 diskov bola 3x nizsia ako bezne za 4 disky
v pneu mam jasno jedine co riesim su kruzky a na tie smerovala aj moja otazka ale diky za vyklad

Používateľov profilový obrázok
matko.chupko
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.11.2008 14:32

Re: Vymedzovacie krúžky

Príspevok od používateľa matko.chupko »

tento problém trápi aj mňa....ale mne stačí tie vymedzovacie podložky zohnať....čo sa týka rozmerov a že je to zakázané ma nezaujíma....disky s roztečou 5x100 potrebujem hodiť na 5x112 ak máte nejaký kontakt na predajcu....hodte link vopred dakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"