dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha VYRIESENE

SDI, TDI, TDI PD

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
romancek888
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 01.04.2008 16:09
Bydlisko: Nitriansky kraj okr.NZ

dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha VYRIESENE

Príspevok od používateľa romancek888 »

caute...auto netaha,pri starte treba tocit cca 5 sekund,pipne ,,emise do dilny a svieti zlta kontrolka motora... VCDS mi vypisuje 17957 /N75/,17849 /N18/ sporadicka,19561 /239/ sporadicka,19463 signal vack./klik.hridele /G40/zadny signal,meric hmotnosti vzduchu /G70/preruseni skrat na kostru.......,po vypnuti dlhsie ,,chcipa,, motor a nehybe sa ta membrana pred egr...som na dovolenke /Besenova,Ruzomberok/ tak nemam moznost ist na zdvihak..prosim o nejake rady...pripadne nejaky klubak...dakujem...hadicky som prezrel,na banku turba mam pristup len zhora a hmatom
Naposledy upravil/-a romancek888 v 13.07.2012 15:40, upravené celkom 2 krát.

Používateľov profilový obrázok
romancek888
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 01.04.2008 16:09
Bydlisko: Nitriansky kraj okr.NZ

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa romancek888 »

Vyveva funguje,odpojil som hadicku pri podtlakovej banke a podtlak ok.../aj brzdy by asi mali problem keby je vyveva K.O.?/...ustami som odskusal banku turba,hybe sa pekne...k ventilom N75,N18,N239 podtlak ok...nemoze byt v prdeli napr.spolocna kostra na tychto ventiloch?...co mam pozriet?/podmienky nemam idealne,som na dovolenke/...javi sa mi to ako keby nespinali tie ventily a preto turbo off,egr nefunguje a aj auto chcipa zle.../po vypnuti nezatiahne tu chcipaciu membranu/...dakujem za kazdy napad....

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa janosik93 »

schema do ruky a hladať ..... najskôr chyba v kabelaži. Asi by si mal kupiť novu kabelaž od rj motora k vstrekovačom ..... nieje to až take drahe . tam je aj kabel od snimača vačky a kluky
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
romancek888
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 01.04.2008 16:09
Bydlisko: Nitriansky kraj okr.NZ

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa romancek888 »

poistka 34 v prdeli..dal som tam novu a prdla aj ta...teraz zistit co to skratuje...teoreticky aj keby je nejaka cievka z tych ventilov K.O. tak medzizavitovy skrat moze vydrbkavat poistku...nestalo sa niekedy ked G70 K.O. tak skrat?alebo fakt kabelaz...povytahujem konektory z ventilov,dam novu poistku a budem po jednom zasuvat...ak bude jeden z nich K.O. tak to prdne po zasunuti a ak to bude kabelaz tak to prdne aj z vytiahnutymi konektormi...vsetky tie ventily N17,N75,N238,G70,G40 SU NA TUTO POISTKU...robim len PODLA SCHEMY bez meraku/na dovolenku si budem asi brat odteraz aj ten/..dakujem

marcel jacunsky
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 02.01.2012 21:29
Bydlisko: kosice,jazero

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa marcel jacunsky »

pozri ten ventil na tu klapku za egr ten zvykne odpadnut z drziaka na vvyfukove koleno a pripecie aj kabelaz

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Uz to ma vyriesene uz nato prisiel presne ako spomynas

Používateľov profilový obrázok
romancek888
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 01.04.2008 16:09
Bydlisko: Nitriansky kraj okr.NZ

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa romancek888 »

Vyriesene...,,chcipaci,,ventil G239 vysel len na hadickach a opieral sa o trubku z vyfuku do EGR /dalsi dovod preco zaslepit/ roztavilo ho a skrat...v obvode su vsetky uz spominane ventily...dakujem vsetkym :158:
Naposledy upravil/-a romancek888 v 13.07.2012 07:21, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
romancek888
Vodič
Vodič
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 01.04.2008 16:09
Bydlisko: Nitriansky kraj okr.NZ

Re: dlhsi start,zlta kontrolka,auto netaha

Príspevok od používateľa romancek888 »

marcel jacunsky napísal:pozri ten ventil na tu klapku za egr ten zvykne odpadnut z drziaka na vvyfukove koleno a pripecie aj kabelaz
dik,presne tak...

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"