MF volant passat b6

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
JuniorSantos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.05.2019 07:27

MF volant passat b6

Príspevok od používateľa JuniorSantos »

Zdravím, hľadal som podobnú tému no našiel som iba dorabanie volantu mf z passata b7 čiže by som sa chcel opýtať či už niekto riešil dorobenie mf volantu z passata b8 do b6tky kde nebola ani multifunkcia čo k tomu potrebujem a podobne. Či bude stačiť RJ podvolantova z b6tky alebo treba už inu a ake čislo. Za každú radu ďakujem. Passat b6 r. 2009. Volant funguje bez hlasenia chyby airbagu

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: MF volant passat b6

Príspevok od používateľa jokir »

Máš na mysli volant s ovládaním tempomatu na volante ?
Volant , podvolantovka , modul , možno aj GW tým pádom aj upraviť zámok na volant robota ....priprav sa na investíciu do 1000€
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

JuniorSantos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.05.2019 07:27

Re: MF volant passat b6

Príspevok od používateľa JuniorSantos »

Ďakujem za radu. Volant už mám. Pačky mam z B7 aj s podporou mf a tempomatu, ktoré ale nepripojim do auta lebo majú ine konektory ale to by sa asi dalo prerobiť tie koncovky zozadu len by som chcel vedieť či tie pačky s jednotkou podporuju aj b8 volant. Ovládanie tempomatu na volante by som kľudne mohol mať nefunkčnu ak to bude fungovať na tej 3pačke z b7.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"