DSG MKM

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Matesis
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.01.2019 23:10

DSG MKM

Príspevok od používateľa Matesis »

Zdravím Vás zháňam prevodovku alebo informácie p tom aké náhrady by som mohol dať namiesto mojej prevodovky MKM. Už doslúžila a nemôžem takú zohnať.
Poraďte prosím

oko1980
Vodič
Vodič
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 26.12.2016 19:12
Bydlisko: Povazska Bystrica

Re: DSG MKM

Príspevok od používateľa oko1980 »

Niekedy si treba aj uvážiť či zháňať a vymeniť prevodovku aby si nebol na tom horšie ako si teraz. Nie vždy kúpa druhej prevodovky je úspešná. Môžeš kúpiť mačku vo vreci a potom sú to zbytočne výhodené investície. Takto podobne som bol aj ja natom a zvažoval všetky možnosti a zisťoval čo a ako. Je veľa mechanikov a firiem ktorí mi strieľali mi do vetra čo by to mohlo byt a nechali má na aute jazdiť do klaknutia prevodovky. Nakoniec je tu chalan ktorého mi odporučili a ja som ďalej odporučil a viem že tiež boli veľmi spokojný z jeho prácou a u nás v PB či v ZA nikdo čo som oslovil buď nevedeli to spraviť alebo len stále chceli meniť prevodovku použitú na ktorú mi dávali záruku len do vyskúšania ani počet km nevedeli. Pri komunikácii chalan mi vysvetlil cely priebeh zámeny prevodovky a všetky kožné komplikacie ktoré by mohli nastať. Nakoniec som sa rozhodol vycestovať za chalanom aj tak. Samozrejme môj mechanik ešte vymenil v nej olej ale zbytočne lebo poškodenú mechanickú vec neopravis olejom novým. Tá prevodovka vydávala plechový zvuk a treskot z nej. A na záver môžem povedať a nechcem preháňať chalanisko ju dal do kopy na jednotku tak mi nešla ani keď som auto kúpil aj keď za kvalitu si musíš aj zaplatiť a dal aj záruku ale nebanujem lebo denno denne auto behá poriadne km. Ozaj nik má truli tu myslím a je na FB tiež.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"