Nejde odbrzdit jedna strana

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
StanoBrozman
Vodič
Vodič
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 22.06.2015 21:54
Bydlisko: Klenovec

Nejde odbrzdit jedna strana

Príspevok od používateľa StanoBrozman »

Cawte ,tak dnes v novom roku :D idem na benzinku natankovať , a keď chcem odísť tak pravú stranu neodbrzdi , iba počuť motorček . Zhodil som koleso na pumpe pro stojane , samozrejme tam nenapozeram nič . Tlačítko iba bliká a maxidoot píše závada na parkovacej brzde . Neviete náhodou mi poradiť ako to odbrzdit . Auto ostalo na pumpe pri stojane . Zajtra skusim zavolať servisaka . Možno sa rozpadol motorček ,alebo čo no neviem . Ale počuť ho ,že chce sa vrátiť , ale piest nepovolí vôbec .

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Nejde odbrzdit jedna strana

Príspevok od používateľa frflos »

...bolo to nutne??

:arrow: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=9 ... icka+rucna" onclick="window.open(this.href);return false;

:arrow: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=9 ... icka+rucna" onclick="window.open(this.href);return false;
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
StanoBrozman
Vodič
Vodič
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 22.06.2015 21:54
Bydlisko: Klenovec

Re: Nejde odbrzdit jedna strana

Príspevok od používateľa StanoBrozman »

Ospravedlňujem sa za novo vytvorenú tému , ale v strese som písal hneď sem , keďže som ostal na benzinke od včera do dnes . A musel som ísť do práce cestovat . Čiže pre info : Koleso sa zhodilo , musel sa strmeň vypáčiť má silu , co šlo dosť ťažko , zistil som ,že mám popraskaný kotúč apson :D a to ma len pol roka . Chceli sme odkrútiť motorček , no jedna torxna sroba vnútro zodraté , čiže aj to na hovno celé . Tak sa skusilo pootocit hlavným brzdovým valcom , pár mm aby mi odblokovalo koleso a mohol odísť domov ,odpojil sa konektor od motorceka . Auto brzdí normálne , no keďže som sa ponáhľal do práce , tak moje auto ostalo doma a šiel som na bratovom. V sobotu to rozoberiem , dobre pozriem čo sa stalo vôbec , aby človek vedel čo objednať a čo zrepasovat . Ale poviem jedno celé motorceky má týchto autách je totálna blbosť . Zasekne a neodidete už .
Ešte raz sa ospravedlňujem ,za novú vytvorenú tému . Prosím Adminov to zmazať . Diki frflos za radu :)

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Nejde odbrzdit jedna strana

Príspevok od používateľa frflos »

...ked take nieco na aute mas je dobre si nastudovat do predu co robit v takej situacii, ked nahodou nastane aby si nezostal prekvapeny ako si teraz bol :)
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
StanoBrozman
Vodič
Vodič
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 22.06.2015 21:54
Bydlisko: Klenovec

Re: Nejde odbrzdit jedna strana

Príspevok od používateľa StanoBrozman »

No vies človek to nečaká,a v pravej chvíli sa ti dačo vydrbe :D teraz študujem jak divý všetko . Len to je to ,že som stým nemal nikdy problém za 4 roky čo ho mám .
No hádam oprava nebude taká drahá , keď to rozoberiem :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"