Repro DynAudio Passat B6/3C

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: Repro DynAudio Passat B6/3C

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

Hmmm, ja mam original predne dynaudio ale po oprave no myslim si ze v dost dobrom profi servise. Dvere mam vytlmene. Ale je divne, ze ked motor nebezi tak to hraje ovela lepsie najme basy ako pocas jazdy, pocas jazdy sa mi zda ze to hra ako z mobilu :D Aj vam to tak robi ? Ci mam daco na pi... ??? Ma to riadne basovat aj pocas jazdy ? A ked pustim radio tak to pocas jazdy fakt hraje ako z mobilu sa to ani pocuvat neda. Zosik mam dynaudio asi najvyssiu radu, je na nom napis High End. Zapojene to mam ok.

tomo662
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 25.02.2008 20:20

Re: Repro DynAudio Passat B6/3C

Príspevok od používateľa tomo662 »

no mne to hra rovnako aj za jazdy aj pocas stoja neviem preco by si mal rozdiel v kvalite to je tazko povedat

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: Repro DynAudio Passat B6/3C

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

Hmmm akokeby tam bolo nieco nastavene, nieco podobne som mal na alfe 166, tam ked som siel nad urcitu rychlost znizilo volume a aj basy. A to iste mi robi tu. A jak ti to hra ? basuje riadne ? Ale ono hodne zalezi aka hra hudba. A radio ti ide ako, mne pocas jazdy sa to pocuvat neda, hra to ako z mobilu ale ked stojim tak je to ovela lepsie, nechapem.

tomo662
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 25.02.2008 20:20

Re: Repro DynAudio Passat B6/3C

Príspevok od používateľa tomo662 »

ano zalezi aj na kvalite pesnicky ale hra to super a basuje dobre zalezi aj na pesnicke ale basuje super na niektorych piesnach mam pocit ze az trasie oblecenim

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: Repro DynAudio Passat B6/3C

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

A ako mas nastavene radio, teda basy, stredy, vysky. Ja mam vsetko v nule teda v strede tak by to malo byt. Samozrejme ked pridam basy tak ma ide vybasovat z auta jak to basuje ale ide rerpaky vyrvat - membrany utrhnut - skusal som ked tapaciere boli dole a kebyze pridam viac tak ich utrhne, ked mam basy v strede tak maximalne do polovice mozem dat volume, vydrapilo by membrany. Asi to bude tym, ze mam najvyssiu radu zosika, ono tych zosikov je viac.

Rozmyslam, ze dam tam nejake poriadne basaky ale tie dynaudia su zladene, proste aby to hralo dobre a davat tam nejake ine no neviem, ako basovat to bude mozno viacej ale kvalita hudby pojde hlboko do prdele.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"