vybijanie baterie

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

Vybija zosik, problem moze byt v tom, ze ak niektory reprak je prismahuty tak zosik vyhodi chybu a pak vybija baterku, mne to tak robilo.

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

Pripadne si tam dorob vypinac na plus zosika :D

Tvido
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 17.04.2009 14:24

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Tvido »

V ľavých zadných dverách mám vadný bassový reproduktor :D
Keď som, ale skúšal zapojiť iný repro, čo bol po ruke ( nie dynaudio, škoda soundsystem ) aj tak nehral, len tak pukol, keď som ho zastrčil. Vyskúšal som aj variantu iný zosik to bol s EOSA (dynaudio) a bassak. Po zapojení hral už v právo v radu bas s, ale ľavá zadná strana len vrch.
Keď je zapojený môj pôvodný zosik tak predok hrá komplet a v radu len výšky a žere baterku.

Gazdik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.03.2018 20:10

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Gazdik »

Mam to stale nefunkcne, zosik bol zevraj odpaleny, tibor mi aj poslal iny (bez dynaudio), ale v servise to nevedeli rozbehat s tym zosikom, takze som v aute potichu..

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

Gazdik- a s tym odomna - uz sa ani nepametam aky to bol ti to nejde. ??? Tie zosiky sa velmi tazko opravuju. Moj sa mi podarilo opravit...

Gazdik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.03.2018 20:10

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Gazdik »

Nejde, aj v nastaveniach vypli dynaudio a furt ticho. Vtedy ti ten moj kolega doniesol ten moj odpaleny a poslal si po nom tento nahradny.

Tibor1986
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 26.09.2018 08:48

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Tibor1986 »

Joj to nie vypnut. Ten odomna je tusim sound system nie dynaudio tak prekodovat na sound system. Musi to ist. Iba ak mas odpaleny vystup na rnske ale to sa mi nezda. Pozri kodovanie a poriadne.ono to ale ked nakodujes nepojde hned. Musis zamknut auto a pockat aj pol dna. Ani mne neslo ked som kodoval a pak nabehlo.

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa bengal »

Hneď musí ísť po zmene kódovania. Iba pri niektorých autách keď zadáš nové kódovanie, tak musíš na 2 min vypnúť zapalovanie. Ale to sa bavíme o golf IV...
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Gazdik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.03.2018 20:10

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Gazdik »

To ja nedokazem nakodovat, nemam ako a ani neviem ako a evidentne ani v mojom servise netusia, ak by vedel niekto z BA alebo okolia tak rad si necham pomoct..

Edik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.01.2021 11:06

Re: vybijanie baterie

Príspevok od používateľa Edik »

Nazdar ako si to poriesil ja mam ten problem .

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"