plechove disky

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Roboboy
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 08.09.2014 22:07

plechove disky

Príspevok od používateľa Roboboy »

Caute, chalani pouziva tu niekto z vas vymedzovacie kruzky na plechove disky? Dostal som zadarmo cisto nove, lenze maju stredovu dieru vacsiu 66,7mm cize su velke na passata a v pneuservise mi povedali, ze vymedzovacie kruzky pouzivaju iba na elektrony.
Nechapem preco by sa nedali pouzit aj na plechove disky, vue niekto odpoved na tuto zahadu?
Jedno koleso som skusil nahodit aj s kruzkom a pekne sedi bez problemov

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: plechove disky

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Ale elelktron je inak konstrukcne rieseny a teda mas viac miesta na kruzok. Je tam kuzel do ktorehobsa kruzok viac menej schova. Jedine ze by si tam dal rozsirovaciu podlozku s hrdlom co ma taky priemer ako plechac.

Odoslané z WAS-LX1 pomocou Tapatalku
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Roboboy
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 08.09.2014 22:07

Re: plechove disky

Príspevok od používateľa Roboboy »

Ale mne tam ten kruzok sadne ako rit na serbel a pevne to tam drzi, tak teraz neviem, ci je to takto nebezpecne, alebo mi to v pohode vydrzi na jednu zimu.

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: plechove disky

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Vnutony priemer ti sadne pekne ale ked opres disk o naboj tak je tam medzera nie? Malicka medzi diskom a nabojom

Odoslané z WAS-LX1 pomocou Tapatalku
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: plechove disky

Príspevok od používateľa herin »

videl som už teda všeličo ale toto určite nie..počujem toto prvý krát..vymedzovacie krúžky na plecháče 8O
origo elektrony vw nepotrebuju vymedzovacie krúžky..kadejaké náhrady hej, ale sú na to uspôsobené..
plechový disk sa "zavesí" presne na výstupenie náboja kolesa...prečo nekupiš normálne plecháče na passata?
na jar som predal jednému chlapíkovi 4 ks za 50 eur...a nemali ani 1 hrdzlinu...
za 50 eur by som teda život neriskoval...si zober že ked dáš pod plecháč vymedzovací kružok tak tam určite bude medzere a nedosadne to na brzdový kotúč..
dotiahneš šrouby a prinajlepšom sa ti hned ten krúžok praskne, v najhoršom prípade praskne niekde v zátačke-vyletí preč a ty budeš mať tým pádom uvolnené koleso..
to ti stojí za to?
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Roboboy
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 08.09.2014 22:07

Re: plechove disky

Príspevok od používateľa Roboboy »

No uz tak jazdim asi mesiac a ziadny problem, aj v pneuservise mi povedali, ze s tym nebude problem.
Dostal som cisto nove gumy pirelli na novych plechacoch za 120 eur, ale nesedela mi stredova diera, zhanal som asi mesiac plechace na VW, no najlacnejsiu ponuku som dostal na 110 eur, takze vyriesil som to lacnejsie

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: plechove disky

Príspevok od používateľa herin »

Roboboy napísal:No uz tak jazdim asi mesiac a ziadny problem, aj v pneuservise mi povedali, ze s tym nebude problem.
Dostal som cisto nove gumy pirelli na novych plechacoch za 120 eur, ale nesedela mi stredova diera, zhanal som asi mesiac plechace na VW, no najlacnejsiu ponuku som dostal na 110 eur, takze vyriesil som to lacnejsie
HM..aj som sa vtedy divil, že sa predali za 2 dni :) asi by som mal ísť robiť charitu :)
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"