Chyba Regulace nedosaženo 0665-P0299-006 zkrat na plus + LOG

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Chyba Regulace nedosaženo 0665-P0299-006 zkrat na plus + LOG

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

Ahojte,

vedel by mi niekto poradit, čas od času vačšinou pri jazde do mierneho tiahleho kopca alebo aj pri rozjazde hodi motor do nudzového režimu, paradoxne ked ho vytačam do otačiek tak to nespravý preto mi to neako nejde do hlavy žeby bol problem len v turbe. Vyčistil som komplet EGR + sanie a nepomohlo. Pri teste akčných členov cez VAG N75 pracuje taktiež aj plastova banka čo ovlada klapky v sani. Regulator podtlaku na turbe vyzera ,že sa nezadrhava po odpojeni hadicky a tlakovanie. DPF regeneruje pravidelne aj ked podľa VAG už je zaplnený na 76g ale nikdy nezasvietila kontrolka a zatial nebola ani potrebna nutena regeneracia ( občas vybehnem na dialnicu a spustim si nutenu regeneraciu sam). Hadicky som volným okom skontroloval a nenašiel som žiadne poškodenie. Vaha vzduchu podľa Logovania v poriadku. Bude to už naozaj turbom to občasne hodenie do nudzaku? Mate ešte neaké nápady čo by som mohol skontrolovať? Auto ma realnych 220 xxx km, turbo je pôvodné a popravde píska už dobrých 40tis Km. Prikladam aj Log turba cez Vag.

Ešte otazka, pri teste akčných členov mi pise pri ventile N18 -EGR chýbna funkce , pisalo to aj pred aj po vyčistení ( po vyčistení prebehlo aj zakladné nastavenie bez problemov). Ale chýba v pameti závad nieje. Može to s tým suvisiet?

Ďakujem za akekoľvek rady
Prílohy
Log turba
Log turba
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Používateľov profilový obrázok
kaktus5
Vodič
Vodič
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 28.10.2010 16:54
Bydlisko: Zilina

Re: Chyba Regulace nedosaženo 0665-P0299-006 zkrat na plus +

Príspevok od používateľa kaktus5 »

Ako si skusal ci je ta banka dobra?

Dejvid22
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 20.01.2015 18:14
Bydlisko: Košice

Re: Chyba Regulace nedosaženo 0665-P0299-006 zkrat na plus +

Príspevok od používateľa Dejvid22 »

Odpojil som hadicku a pristrojom co simuluje podtlak a pozeral som ci sa zadrháva alebo sa pohybuje bezproblémovo.
VW Passat 3c Variant , 10/2006 HightLine ,2.0 TDi/125 Kw BMR/ DSG, 4x headseats,BiXenon, MFD2, BT ....atd... ,Ako nove v SR :-)

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"