prkovacie senzory

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
marianrsx1988
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.07.2017 17:26
Bydlisko: Stara Lubovna

prkovacie senzory

Príspevok od používateľa marianrsx1988 »

zdravim, mam taku otazocku, mam passata 1.9 tdi 2006 a mam v predu aj v zadu original parkovacie senzory, dokupil som si neoriginal radio s dotykovou obrazovkou s androidom a aj som si dal cuvaciu kameru, vsetko funguje fajn a ukazuje mi pekne ked zaradim spiatocku samo aj obraz z kamery a aj na boku "auticko" s parkovacimi senzormi, lenze co sa tyka zvuku parkovacie senzory idu bezchybne, lebo aj predtym isli len na zvukovej baze kedze som mal len zakladne radio bez nicoho, da sa nejako nastavit aby mi tie senzory ukazovalo aj na displeji radia? ci auto nevysiela taketo veci do radia ale az novsie modely?Lebo napriklad mam tam aj taku aplikaciu kde zobrazuje info o aute, najazdene km, stav vody v ostrekovacoch, rucnu, otacky motora, nabytie baterie.... ale ukaze mi presny stav napriklad otacky len ked spustim aplikaciu a ten stav ostava nemenny, ked vypnem aplikaciu a zase zapnem zase si nacita aktualny stav napr. otacok motora ale ked pridam nemeni sa to na display, a nie je to obd/obd2 aplikacia, ma s tym niekto skusenosti, da sa to nejako nastavit? dakujem

Používateľov profilový obrázok
Petryk1
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1280
Dátum registrácie: 01.08.2012 20:01
Bydlisko: Košice

Re: prkovacie senzory

Príspevok od používateľa Petryk1 »

Jednotka parkovakov nemusi mat funkciu zobrazenia na radiu. Treba pozriet aku mas, cislo. Popripade vymena. A ake si tam mal radio predtym, ze neukazovalo? Ak si mal RCD310, take bezne radio, tak toto radio ukazuje parkovaky.
VW Passat B8 110kW DSG Variant

marianrsx1988
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.07.2017 17:26
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: prkovacie senzory

Príspevok od používateľa marianrsx1988 »

nie neukazovalo, mal som len take stare to s modrym podvietenim, co malo len radio a nic viac, a ak by mal niekto zaujem este ho mam a neukazovalo mi parkovacie senzory (C311)-RCD 300 MB, alebo je tam M8 neviem

marianrsx1988
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.07.2017 17:26
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: prkovacie senzory

Príspevok od používateľa marianrsx1988 »

a kde sa to da pozriet ta jednotka parkovacich senzorov?

marianrsx1988
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.07.2017 17:26
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: prkovacie senzory

Príspevok od používateľa marianrsx1988 »

a ja vlastne ani neviem aky typ vybavy ma ten moj passat, lebo ako som cital tie typy vybav, tak to moje ma z kazdeho nieco

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"