Kľúčik - problém s otváraním

2005 - 20..

Moderátor: ejne

lubinoz
Vodič
Vodič
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 07.09.2009 09:49
Bydlisko: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa lubinoz »

papo_sharan napísal:
lubinoz napísal:Na odomykanie a zamykanie netreba wag,prečitajte si navod na obsluhu je tam návod ako si sparovať klučik.
skúšal si niekedy kódovať 3C?? lebo to neni ako niekedy golf alebo moj sharan a pod., že to išlo cez dverový zámok

čo ja viem tak bez PC to nespravíš.. musíš tam vymazať staré DO, potom nastaviť počet nových, na všetkých stlačiť zatváranie aby sa to riadiačka naučila.. ak vieš návod sem s ním :)
Čo ja viem,spravil som to bez PC,neviem čo znamená kódovať 3C,ja keď,tak si kódujem samotné jednotky,napr.jednotku komfortu.
Golf,som nikdy nemal,robil som si to cez ten dverný zámok,už hóóoódne dávno,takže presný návod neviem.
Kúpil som auto v nemecku,jednu noc sme tam prespali,ja som sa hral s DO-mačkal doma ako malý chlapec.Ráno normálne odomknem,naštartujem ideme domov.Večer som sa zastavil v obchode,vystúpim zamykám auto a nič.Mačkám mačkám a nič.Určite to pred tym fungovalo.Rýchlo som vytiahol druhý DO,to zamklo cez DO.Potom doma skúšam ten prvý a nezamykal-odomykal,ale nezamykal.Samozrejme výmena batérie nepomohla.Potom mi na fóre niekto poradil až skúsim znova sparovať,a pomohlo.
Návod presne neviem,bo to bolo hodne dávno,ale je to určite v návode na obsluhu,aj na fóre neviem či na sk,alebo cz.
Treba pohladať,skúsiť,to nestojí nič.Potom sa uvidí dalej.
Určite som nič nemazal,nenastavoval počet nových,atď.Len nejak s tým dvernym zámkom,a DO a tym plastovym klučikom.Treba pohladať a vyskúšať.
Daj vedieť ako to dopadlo.
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

Používateľov profilový obrázok
papo_sharan
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 19.11.2016 15:36
Bydlisko: TT

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa papo_sharan »

Lenže, kým na to človek príde, ak to teda náhodou ide, tak aj porodí..., lebo sám už nevieš ako si to spravil... A na nete nič nieje ja už som to hladal. Radšej by som išiel k niekomu kto ma ten VAG a máš po starosti.
Papo - VW Sharan 2002 AUY 85kW PD + Chip, VW Passat B6 Variant 2006 BMP 103kW PD, VW Touran 2007 BMN 125kW DSG PD, Yamaha Virago 1100 1994, Jawa/ČZ 150/352 1955 - - Gladiator in arena consilium capit. :gey:

lubinoz
Vodič
Vodič
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 07.09.2009 09:49
Bydlisko: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa lubinoz »

Na nete to určie je,asi si moc nehladal,najdi si niekoho z wagom,je to tvoja volba.
Možno skusiť tak isto ako ten golf alebo ten sharan.
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa mitti »

1min googlenia:
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/v ... ching.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=xLKNg4yioFk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
papo_sharan
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 19.11.2016 15:36
Bydlisko: TT

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa papo_sharan »

pozrite sa, tie návody na samodomo čo boli riešené aj v iných témach http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=9 ... 8&start=40" onclick="window.open(this.href);return false; nefungujú a na všetkých videách sú auta hocijaké len nie passat 3c takže tak... neuvidím :? neuverím... a čo sem dával teraz mitti tak to je ťiež cez PC a nie cez DOOR takže si toto nájde hocikto za tú minutu na googli :zzz: bez urážky
Papo - VW Sharan 2002 AUY 85kW PD + Chip, VW Passat B6 Variant 2006 BMP 103kW PD, VW Touran 2007 BMN 125kW DSG PD, Yamaha Virago 1100 1994, Jawa/ČZ 150/352 1955 - - Gladiator in arena consilium capit. :gey:

genius7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.01.2008 20:37

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa genius7 »

Vedel by mi niekto prosím poradiť nejaký autoservis v Bratislave kde by sa mi na toto vedeli pozrieť? Ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"