Kľúčik - problém s otváraním

2005 - 20..

Moderátor: ejne

genius7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.01.2008 20:37

Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa genius7 »

Dobrý deň,

Zo dňa na deň mi prestalo diaľkové ovládanie otvárať auto. Kufor otvoriť ide a aj zamknúť ide. Nefunguje len ovládanie na otvorenie auta. Musel som auto odomykať tým umelohmotným kľúčikom zasunutím do kľučky na dverách. Tento problém som vyriešil výmenou diaľkového ovládania za náhradné, ktoré som mal k aute. Na ňom už otváranie funguje avšak nefunguje otváranie okien podržaním odomykacieho tlačítka a takisto ani zavretie otvorených okien podržaním zamykacieho tlačítka.
Vedel by mi niekto poradiť kde môže byť problém prosím?
Vopred ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa mitti »

1. problem: ak ti islo odomykanie kufra a zamykanie, vymen iba bateriu v dialkovom ovladaci
2. problem: mozno bude podobny problem, iba vymena baterie, ale tu fakt takto z fleku neviem

genius7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.01.2008 20:37

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa genius7 »

to napadlo tiez ale potom som si mysle, ze sak ked zamknut ide a aj otvorit kufor tak predsa tak bateria musi byt dobra, nie? No ale skusim

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa mitti »

nemusis skusat, je to na 100%, viem je to divne ale mal som cca 2 tyzdne dozadu ten isty problem, zobral som druhy kluc islo vsetko OK, ale iba na jedno odomknutie a zamknutie a ten isty problem, tak som kupil baterie a vsetko ide ako ma.....v oboch bola vybita baterie, boli tam totiz od novoty 9 rokov
Hlavne ked kupujes baterie, pozri odkedy ich maju skladaom, kedy boli vyrobene dost casto kupit stare svine co uz 2 roky lezia skladom

Používateľov profilový obrázok
M@Xo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 09.02.2017 21:50
Bydlisko: Bratislava

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa M@Xo »

Ahojte, rad by som sa pridal do diskusie, ja mam problem, ze sa mi nedaju dvere odomknut umelym klucom iba zamknut, viete mi poradit, ako odomknut dvere umelohmotnym klucom, ked ich viem s nim zamknut? Dakujem

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa mitti »

mozno iba malo tlacis, mne to ide tiez dost ztuha ale ide to.......musim riadne zabrat

Používateľov profilový obrázok
M@Xo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 09.02.2017 21:50
Bydlisko: Bratislava

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa M@Xo »

:D Nechcem ho tam zlomit.. Ale diky za typ

genius7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.01.2008 20:37

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa genius7 »

mitti napísal:nemusis skusat, je to na 100%, viem je to divne ale mal som cca 2 tyzdne dozadu ten isty problem, zobral som druhy kluc islo vsetko OK, ale iba na jedno odomknutie a zamknutie a ten isty problem, tak som kupil baterie a vsetko ide ako ma.....v oboch bola vybita baterie, boli tam totiz od novoty 9 rokov
Hlavne ked kupujes baterie, pozri odkedy ich maju skladaom, kedy boli vyrobene dost casto kupit stare svine co uz 2 roky lezia skladom
Tak som teda vymenil baterky v oboch kľúčoch ale vôbec to nepomohlo. Stále ten istý problém. Nejaké ďalšie nápady, čo by s tým mohlo byť?

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa mitti »

Ak stlacis na dilkovom ovladaci zamknut, odomknut atd, rozsieti sa ti cervene dioda? Je umiestnena medzi tlacidlom zamykania a otvaranim kufra....skus hlavne zamykani ci sa ti rozsvieti

genius7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.01.2008 20:37

Re: Kľúčik - problém s otváraním

Príspevok od používateľa genius7 »

Ano, rozsvieti sa mi cervena dioda na oboch klucoch. Rozsvietila sa aj pred vymenou baterky na oboch klucoch a aj po vymene na oboch klucoch

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"