automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

2005 - 20..

Moderátor: ejne

marek1694
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 02.02.2016 17:17

automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa marek1694 »

caute mam rocnik 2006 kde su elektricky nastavitelne spatne zrkadla ale nemam moznost ich sklopit napr. pri parkovani..da sa to dorobit? myslim kupit tlacidlo s moznostou nastavenia na automaticke a napojit

Používateľov profilový obrázok
georgy04
Pilot
Pilot
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 06.03.2012 19:15
Bydlisko: Humenné

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa georgy04 »

ake sklopenie mas na mysli? po zaradeni spiatocky? to sa neda pokial nemas pamatove sedadla, jedine zapnut synchronne nastavenie zrkadiel a pri parkovani ich ovladacom v polohe L posunut nizsie a potom vratit spat

marek1694
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 02.02.2016 17:17

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa marek1694 »

ten ovladac na spatne zrkadla je typ ako mam ja ze je ovladanie prave,lave zrkadlo, poloha 0 a poloha na vyhrievanie, no a videl som v inom passat este jednu polohu v ktorej ked je navolena sa po zhasnuti motora automaticky sklopia zrkadla aby ti ich trebarz niekto neurval...potom ked zapnes kluc sa zase automaticky vyklopia nazad

Používateľov profilový obrázok
georgy04
Pilot
Pilot
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 06.03.2012 19:15
Bydlisko: Humenné

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa georgy04 »

a mas elektricky sklopne zrkadla? lebo si sa o tom v prispevku hore nezmienil,, pokial mas elektricky sklopne tak sa to da pokial viem, len s pridavnym modulom

marek1694
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 02.02.2016 17:17

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa marek1694 »

ano su v elektrike, manualne v B6 asi ani nie su, potreboval by som niekoho kto to robil nech sa ozve :D

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa mitti »

Nie je pravda, pokial mas vypinac iba na ovladanie P a L zrkadla s funkciu vyhrevu a 0 poloha, a nemas tam este znacku na sklapanie tak su iba mechanicke, passaty B6 mali aj klasicke zrkadla, elektricke boli za priplatok. Pokial chces mat sklopne musis vymenit zrkadla za elektircke a potom este bud kupit ine dverove riadiace jednotky, pripadne si ich nechat pleflashovat. Ak chces aby sa sklapali aj cez dialkove bud dokupit moduly na sklapanie, alebo flashovat na SW zo Superbu alebo passatu B7

Pripadne daj vypis z RJ dveri a hned budeme vedite ci su el. alebo nie su (ako si na to prisiel ze su elektircke?)

to georgy04:
zrkadlo s natacanim pri zaradeni spiatocky pokial ma tu funkciu ide aj bez pamatovych sedadiel, to zrkadlo ma v sebe iba motorcek s rj ktore si pamata polohu. Pamatove sedadla nie su nutnost a zrkadlo sa nataca.

Používateľov profilový obrázok
Petryk1
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1280
Dátum registrácie: 01.08.2012 20:01
Bydlisko: Košice

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa Petryk1 »

Mitti: A ak mam pamatove sedacky? Zrkadlo u spolujazdca staci 9 pinove? Inak, pochvala pre Mittiho, ozaj sa snazi pomoct, ak vie ako na to.
VW Passat B8 110kW DSG Variant

Používateľov profilový obrázok
voski70
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1741
Dátum registrácie: 28.01.2009 15:42
Bydlisko: PD-okolie

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa voski70 »

Motorček do spätného zrkadla čo dokáže sklopiť pri zaradenej spiatočke je 3D0959578C.
VW Passat 2.0 TDI,R-Line
/DYNAUDIO/OPS/KAMERA/220V/Bi-XENON/PREMIUM HF/ALCANTARA MEMORY-4xVÝHREV/CHIP/B7 ZRKADLÁ FULL-ALLTRACK/EL.ŠÍBER/R19 MALLORY/TV TUNER/BLACK INTROŠ/ROLETKOVÝ SYSTÉM/BRZDY R36/KW STREED COMFORT/SIDE ASSIST/TAPCE B7 FULL/BUDÍKY 3D/300 ®

Používateľov profilový obrázok
Petryk1
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1280
Dátum registrácie: 01.08.2012 20:01
Bydlisko: Košice

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa Petryk1 »

Toto viem, mas na predaj? Treba mi ten motorcek, ak mam pamatovu sedacku? Uz som zamotany a neviem ci ano alebo nie.
VW Passat B8 110kW DSG Variant

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: automaticke sklapanie spatnych zrkadiel

Príspevok od používateľa mitti »

Pokial mas pamatove od vyroby s najvascou pravdepodobnostou budes mat aj ten spravny spatak. Inak treba to nakodovat v RJ dverach, teraz neviem presne ale myslim ze to bolo +256 (pamatove sedacky), a este sa to koduje v komfortke.....
Najjednoduchsie je to tam dokodovat a pokial to bude fungovat mas vyhrate pokial nie, treba motorcek

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"