Sminac v kufri passat CC

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

pietro1981 napísal:Nie, foto nemam. Ale bud rad, nechaj sa prekvapit :-D Inac, asi by som to na tvojom mieste preventivne skontroloval. Lebo, ked sa polame viac kablov naraz, tak prajem vela zabavy.
Ten tapacir hore na kufri si dal dole a tam uz to je pekne vidiet kde je problem? Nemal som to este rozobrate,ale asi sa do toho pustim,sam som zvedavy ako ta kabelaz bude vyzerat :-(
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Používateľov profilový obrázok
yurdas
Pilot
Pilot
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 23.11.2014 12:02
Bydlisko: MT

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa yurdas »

Ja som to mal rozsekane na boku. Ked vyberies lavy bocny tapacir v kufri tak to uvidis


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Používateľov profilový obrázok
pietro1981
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 06.12.2011 22:04
Bydlisko: PD, ITALY

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa pietro1981 »

hej, presne. lavy tapacir das dolu. Ja som si lahol na sklopene sedacky a z vnutra som zavrel kufor. Hned uvidis, kde je problem. Vsetky kable su tam zviazane paskou a krasne sa ohybaju. ja som ich nechal potom aj volnejsie, nech sa tolko neohybaju.
Passat CC 1,8 TSI

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa putin »

Nazdar, Ja mozem ptovrdit tento problem tiez. Najprv sa mi polamal kabel , ktory vedie k lavemu zadenmu svetlu. Pricuvani isla hmlovka aj so spiatockou a s hmlovkou aj spiatocka a podobne. Vymenil som ten jeden kabel. Teraz mi zas pre istotu raz sviete a raz nie svetlo kufra. Hladal som kde je snimac ale necakane zas je v kabelazi problem :) nahodou neviete , ktory kabel je za to zodpovedny ,ze?

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa mitti »

Svetlo kufra? Ty mylsim tu malu lapicku na pravom boku? Pokial ano, tak si odsun tapacir a odpoj ziarovku na namiesto nej daj V-meter. Aby si videl ci to nie je chyba mikrospinaca. Ci tam mas hned ako otvoris kufor 12V. Inak idu tam iba 2 kable, myslim sedo-zltu a to je +, ten druhy farbu teraz bez schemy neviem.

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa putin »

NO pomeram to. Ale az to ide raz to nejde. Cize mi to pride jedine na kabel. Alebo spinac , ktory zistuje ci je kufro otvoreny alebo nie. Ten predpoklaam je v zamku.

Používateľov profilový obrázok
mitti
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 07.12.2013 21:07
Bydlisko: Skalica

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa mitti »

predpokladas spravne, kabel tomu moc neverim, tam je kabel priamo tahany popri kasni, nie je nijako ohybovo ani inak namahany, ale to je aj od svetla a si povedal ze ti to blblo......mozno bude kablik nalomeny hned pri pine co ti ide do konektora do patice ziarovky.

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa putin »

Presne. Kabel , k zadnemu svetlu co sa nikde nehybe boli dva v skrate v tom zvazku. Ked bude cas tak to prekopem.

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa putin »

Chalani ohladom svetla v kufri - pekny navod ako vymenit mikrospinac zamku ej tu :

http://www.passatworld.com/forums/volks ... witch.html" onclick="window.open(this.href);return false;

putin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 19.11.2010 11:58
Bydlisko: Zap.SR okolie BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Sminac v kufri passat CC

Príspevok od používateľa putin »

No tak opravujem :) Kable to asi nebudu lebo som ich rpesiel hybal s nimi a nic. a zamkenm zamok kufra a odomknem a bum ide to. Nic ibjednal som z allegra novy zamok uvidime.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"