Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa martes25 »

Zdravím, mal by som nejake otázky ohladom mojej B6... Prečítal som si tu o tom nejaké témy, už mám v tom trochu jasno ale stále neviem pokročiť a či je realne za normalne peniaze to čo ja chcem.

1. V prvom rade sa chcem spýtať, dostal som k mojej B6 z druhej ruky 2 klúče jeden použivany, funčkný a druhý úplne nový vidno že nepouživany a ani nefungoval, Dialkové sa mi podarilo cez VAga spojazdniť ale chcem sa spytať ešte na immo,, v klúči valček je, viem to doprogramovať cez VAG alebo VAg tacho alebo si poradia len v autorizáku samozrejme ak klúč nie je chybný... Mám k autu aj kartičku kde je napísane pristrojova karta a je tam 4 miestne kodove číslo. Môže to byť PIN od Immo?

2. Hneď som uvažoval nad tempomatom,,, mám možnosť zohnať si druhé páčky celé, stačí mi potom povoliť vo VAGU tempomat a bude to funkčné? Netreba nič káblovať stačí vymeniť kus za kus alebo ako to vlastne je :) ,, A môžu byť páčky z hociakej B6 alebo musím hladať nejake špecialne číslo podla môjho auta?

3. Posledná vec, moje auto nemá palubák, najskor som to ani nechcel riešiť ale napadlo ma ak by som dorabal tempomat, je dosť možné že natrafím na páčky s ovladanim palubného PC... mám budíky obyčajné ktore ukazuju len KM, TRIP a teplotu vonkajšiu v podstate ..
Ak by som z nejakeho nafťaka našiel nejake polodot alebo maxidot mohol by mi potom ísť aj palubak či treba na to mať aj inú jednotku? .. A musím hladať tiež podľa čísla len alebo z hociakej nafty?
Aký problém je potom nastaviť pôvodné KM a hlavne nakodovať IMMO? ..
Posledna vec že aky je vôbec rozdiel medzi polodot a maxidot, vdaka :)

Veľmi pekne ďakujem dopredu a hovorím už teraz že hladal som celú včerajšiu noc tieto info viem približne ako sa veci majú ale potrebujem to mať ujasnené ak by mi niekto mohol poradiť budem rád :) ,, aby som vedel čo mám zhánať a ak by mi niekto vedel napísať približné cely za tieto použité komponenty aby som vedel čo je dobrá alebo zlá cena.. diky ešte raz :)
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

Používateľov profilový obrázok
voski70
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1741
Dátum registrácie: 28.01.2009 15:42
Bydlisko: PD-okolie

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa voski70 »

Všetko čo si vypísal sa dá dorobiť, treba si do profilu napísať rok výroby tvojho auta a odkiaľ si. Potom sa ti určite ozvu ľudia čo majú veci a ľudia čo ti to poradia alebo aj spravia.
VW Passat 2.0 TDI,R-Line
/DYNAUDIO/OPS/KAMERA/220V/Bi-XENON/PREMIUM HF/ALCANTARA MEMORY-4xVÝHREV/CHIP/B7 ZRKADLÁ FULL-ALLTRACK/EL.ŠÍBER/R19 MALLORY/TV TUNER/BLACK INTROŠ/ROLETKOVÝ SYSTÉM/BRZDY R36/KW STREED COMFORT/SIDE ASSIST/TAPCE B7 FULL/BUDÍKY 3D/300 ®

martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa martes25 »

doplnil som, ak by mi niekto vedel ponúknuť aj tie veci tak kludne a chcel by som hlavne vedieť do akej miery si to dokážem spraviť svojpomocne s VAGOM pripadne VAG tacho
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa martes25 »

ešte mám jednu otázku ,, keď chcem z mojho passata vybrať original radio 310 viem nejak vyčítať kód aby som ho vedel použiť ešte v inom aute? ,, pripadne môže to byť 4 miestny kod čo mam k autu kde je napisane pristrojova karta?
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa martes25 »

mám taku kartičku že prístrojova karta,, a tam je 4 miestny nejaky kod ,, to nemôže byť ono? ak by som ho nenašiel dá sa nejak vyčítať z vagom?
ale ak to radio vytiahnem dam ho naspať do toho isteho auta tak kod pytať nebude nie?
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

Používateľov profilový obrázok
voski70
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1741
Dátum registrácie: 28.01.2009 15:42
Bydlisko: PD-okolie

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa voski70 »

do toho isteho auta kod nebude treba ak ho daš do iného treba 4 miestny kod.
VW Passat 2.0 TDI,R-Line
/DYNAUDIO/OPS/KAMERA/220V/Bi-XENON/PREMIUM HF/ALCANTARA MEMORY-4xVÝHREV/CHIP/B7 ZRKADLÁ FULL-ALLTRACK/EL.ŠÍBER/R19 MALLORY/TV TUNER/BLACK INTROŠ/ROLETKOVÝ SYSTÉM/BRZDY R36/KW STREED COMFORT/SIDE ASSIST/TAPCE B7 FULL/BUDÍKY 3D/300 ®

martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa martes25 »

Ja som myslel praveže do druhého auta ... Ale už som našiel ten kód.... Ale ešte skor by som potreboval kod immo
Potreboval by som dopárovať ten druhý klúč ... Čo na to potrebujem? Vah tacho 5 ?
Pripadne niekto z okolia?

Takisto toto potrebujem ak by som vymenil budiky však?
A keď zoženiem páčky s tempomatom a povolim ten tempomat tak mi to bude fungovať netreba naťahovať nove kable?
A páčky možu byť hocijaké či mam hladat nejake pre moje auto
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

Používateľov profilový obrázok
BrunoC
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2202
Dátum registrácie: 02.10.2010 21:01
Bydlisko: Vráble :)

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa BrunoC »

Ak vymeniš budiky nepotrebuješ IMO.
Ak chceš tempomaťt, musíš ťahať kabel!
Pačky možu byt i zo sedanu, daju sa meniť jednotlive pačky medzi sebou.
my Black wagon
Obrázok
-------------------------
Zopár vecí na predaj

VAG 15.7.1 CZ / Drobne upravy v okolí NR! :)

martes25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.06.2016 16:17
Bydlisko: Trenčín

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa martes25 »

Čo som čital že ked vymenim budiky potrebujem nakodovať imo lebo je v budikoch a nastaviť prave km lebo vraj su tiez v budikoch.
A páčky mozem pouzit teda s hociakeho passatu b6 ano? .. A nájdem tu aj niekde čo k ním treba dopojiť odkial? Diky
VW PASSAT 3C 2.0TDI 103KW BKP, 2007, sedan -ex
VW PASSAT 365 B7 2.0TDI 125kw+chip 4motion DSG 12/2011

Používateľov profilový obrázok
TomXasS
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: 26.03.2012 14:40

Re: Dorobenie palubáku, tempomatu, nakodovanie klúča

Príspevok od používateľa TomXasS »

IMO nie je v budikoch v Passate.
Na dorobenie PC staci vymenit budiky + vymenit packy.
Najlepsie ale zohnat uz aj s tempomatom packy a natiahnut kabel dokodovat.
Packy hladaj na sedan ak mas sedan, variant ma aj zadny stierac.
A ci podporuju vsetky podvolantovky tempomat aj pocitac to netusim, ja som dorabal a menil.
Podvolantovka by mala mat rovnaky SW povodna ako nova, inak bude pisat na diagnostike chybu kompatiblity.
Volkswagen Passat B8 Highline DFGA 7DSG 2018

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"