divne otačky 1.9TDi 77kw

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Napísať odpoveď
luko123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22.12.2015 01:03
Bydlisko: Topolcany

divne otačky 1.9TDi 77kw

Príspevok od používateľa luko123 »

zdravim, dnes som si všimol na aute niečo zvlaštne čo mi pred tym nerobilo....pokial sa rozbieham a mam zaradenu jednotku alebo dvojku....dam plynovy pedal na podlahu tak auto taha presne tak ako má....ale pokial som už rozbehnuty napriklad na trojke alebo na štvorke a dam pedal na podlahu...tak sa mi rychlejsie zvišia otačky....bez toho aby auto lepšie tahalo...motor viac zahuči (pride mi to tak akoby som držal spojkovy pedal a plynovy pedal naraz) potom otačky padnu naspet....motor prestane hučať.....a až potom auto začne ťahat tak ako má....to sa stane ak dám plyn na podlahu....neblika mi ESP ani auto nieje v šmiku...nesvieti mi tam žiadna kontrolka ani žiadne upozornenie....nedeje sa to vždy....len niekedy....to je zaujimave......nema s tym niekto nejake skusenosti? neviete co by to mohlo sposobovať? dakumem za odpoved.....passat b6 1.9TDI 77kw 2005

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: divne otačky 1.9TDi 77kw

Príspevok od používateľa bengal »

Ak to správne chápem, tak ti spojka môže šmýkať.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

luko123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22.12.2015 01:03
Bydlisko: Topolcany

Re: divne otačky 1.9TDi 77kw

Príspevok od používateľa luko123 »

Spojka bola menena pred pol rokom

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: divne otačky 1.9TDi 77kw

Príspevok od používateľa bengal »

Dnešná kvalita dielov je mizivá, tak si to pre istotu zkontroluj. Prípadne pozri či ti neslzí niekde olej ktorý by sa mohol dostávať medzi lamelu a zotrvačník.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

luko123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 22.12.2015 01:03
Bydlisko: Topolcany

Re: divne otačky 1.9TDi 77kw

Príspevok od používateľa luko123 »

Okej dakujem za radu

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"