prosim surne o radu

2005 - 20..

Moderátor: ejne

jano783
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 01.12.2015 08:43

prosim surne o radu

Príspevok od používateľa jano783 »

Prosim vas nestretol sa niekto este s tymto problemom.Tak strucne.Prestal mi ist motor a po diag.sa zistilo ze je v haji DPF.Dnes mi ho odstranili a auto je stale off.Turbo ok,trysky ok.Volaco jak keby branilo motoru ist do vykonu.Diag. pise jedinu zavadu a to EGR.

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa macko25 »

Kod motora...??
A ked je problem v EGR tak potom kde je problem ked vieme problem...

jano783
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 01.12.2015 08:43

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa jano783 »

BMP sa mi zda.No mechanik vravel ze tato chyba by nemala sposobovat toto ze auto netaha.Ono udajne potiahne na par sekund a potom vypadne

jano783
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 01.12.2015 08:43

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa jano783 »

No este ani dpf nieje vymazane v rj.zatial len fyzicky odstranene

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa macko25 »

Bmp ma elektronicke egr...
A kable k nemu sa lubia pohnevat medzi sebou

jano783
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 01.12.2015 08:43

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa jano783 »

Ono som mal problem najprv s DPF a auto stalo.Len sem tam som ho skusil prestartovat.No a zrazu vyskovila chyba egr.Ale mal som aj roztopeny snimac vedenia spätnych plynovno ten asi koli dpf.Ten bol vymeneny

miysho
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 30.03.2010 21:21
Bydlisko: Vranov

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa miysho »

jano783 napísal:Ono som mal problem najprv s DPF a auto stalo.Len sem tam som ho skusil prestartovat.No a zrazu vyskovila chyba egr.Ale mal som aj roztopeny snimac vedenia spätnych plynovno ten asi koli dpf.Ten bol vymeneny

po prve vymen mechanika!!!

co je to "snimac vedenia spatnych vyfukovych plynov" ??? nie nahodou snimac rozdielu tlaku G450 ???

tak ako pisal macko25 z najvecsou pravdepodobnostou ti odysiel EGR ventil.

nerozumiem tomu co pises v prvom prispevku ze prestalo ist. to ti nestartuje, alebo nema tah alebo zdochyna?

najpprv odpoj trubku ktora ide z chladica vyfukovych plynov do egr ventilu a tak nastartuj

som zvedavy ci ti tvoj mechanik zalati druhe DPF ak o chvilu schvalia u nas to ze sa budu kontrolovat DPF a to nielen na Emisnych kontrolach. a auta ktore ich nebudu mat budu nesposobile na prevadzku. Uz je to schvalene v Cechach a o chvilku to pride aj ku nam. takze povedz chlapcovy nech ti zacne zhanat dpf.

Používateľov profilový obrázok
soerte
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 17.09.2010 19:48
Bydlisko: Senica

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa soerte »

....som zvedavy ci ti tvoj mechanik zalati druhe DPF ak o chvilu schvalia u nas to ze sa budu kontrolovat DPF a to nielen na Emisnych kontrolach. a auta ktore ich nebudu mat budu nesposobile na prevadzku. Uz je to schvalene v Cechach a o chvilku to pride aj ku nam. takze povedz chlapcovy nech ti zacne zhanat dpf.[/quote]


Kolega mudro hovori....na nete su firmy co DPF cistia a davaju aj zaruku.Skor ci neskor s tym mozes mat problem a takto si ho len oddialil a v konecnom dosledku zaplatis dvojnasobok vysictenia....
Ak je EGR poskodeny skus ho odpojit ako je pisane vyssie a nastartuj... potom ho mozes menit...
Zavez si auto niekomu kto vie co ma robit....
VW Passat CC
2.0TDI DSG 2009
Kod motora CBAB
DSG - LQV
Bydlisko - Senica

Používateľov profilový obrázok
luky383
Vodič
Vodič
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2014 14:58
Bydlisko: Košice

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa luky383 »

a taky detail nikde som sa tu nedocital ci ti to dpf aj vyprogramoval alebo len vykuchaj a jeb ho naspat :) :) pokial ho neprepalil tak logicky ze ti pojde v nudzaku...

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: prosim surne o radu

Príspevok od používateľa truli »

Sory ale trepete ked som vykuchal 3 BMP nikdy neslo v nudzaku . Za dalsie ci egr neostalo otvorene skor.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"