Prosím o názor

2005 - 20..

Moderátor: ejne

mato662
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.11.2015 14:46
Bydlisko: Košice

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa mato662 »

A inak 103 kw postacuje vykonom? No tiez ked kupim cc tak sa pripravim na tuhe mrazy, predsa sa chcem dostat do auta :-D

Používateľov profilový obrázok
yurdas
Pilot
Pilot
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 23.11.2014 12:02
Bydlisko: MT

Prosím o názor

Príspevok od používateľa yurdas »

Ja mam 103 kw a mne postacuje, aj ked pohraval som sa s myslienkou, ze ho dam cipnut, ale kauza vw ma zastavila kedze mam jeden z tych motorov. Cc mam rok a minulu zimu som podcenil a par krat som mal problem sa do auta dostat. Tuto zimu sa uz pripravim


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

pausho
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 25.09.2015 15:29

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa pausho »

Urcite sa chod pozriet realne a aj povozit na autach, o ktorých uvazujes. Neni nad osobnu skusenost. Dobre si auto popozeraj, ci licuju plechy a pod. Mrkni aj pod kapotu, ci tam neni nejaky bordel a ci to neni pozalepovane paskami (aj take som uz videl). Urcite pytaj VIN a daj preverit vo VW, pripadne aspon na stranke. A ked sa pojdes previest tak sa nenechaj odradit po pol kilometri ze stacilo, pekne aspon 10-15 km aj po rozbitej ceste!
Isiel by som do silnejsieho 2.0 tdi s automatom, ten slabsi s DSG mi pride trosku lenivsi :)

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa Rives »

Urcite zajdi s autom aj do servisu na predkupnu prehliadku. Napichnu, daju na zdvihak, preveria historiu.
Mozes si to pozriet pripadne aj s mechanikom, v akom je to stave zospodu. Ja som tak bol.
G6 2.0 TDI CR 103kW

mato662
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.11.2015 14:46
Bydlisko: Košice

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa mato662 »

Musim ist s niekym skusenym co bude mat chladnu hlavu pri tom.

A isli by ste skor do auta co poznate podrobne, jeho majitela a aj to ako sa staral, aj ked je to slabsia verzia 103 kw a v slabsej vybave (nema bixeony a kozu) ale viete ze auto je v uplnom poriadku alebo skusit hladat stastie u niekoho ineho mozno v lepsej vybave ale v stave ktory tazko zistite po par km.

toto je moja dilema teraz.

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa Rives »

Ťažko povedať. Ale asi by som volil istotu :) Samozrejme ak by sa mi auto páčilo.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
voski70
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1741
Dátum registrácie: 28.01.2009 15:42
Bydlisko: PD-okolie

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa voski70 »

mato662 napísal:Musim ist s niekym skusenym co bude mat chladnu hlavu pri tom.

A isli by ste skor do auta co poznate podrobne, jeho majitela a aj to ako sa staral, aj ked je to slabsia verzia 103 kw a v slabsej vybave (nema bixeony a kozu) ale viete ze auto je v uplnom poriadku alebo skusit hladat stastie u niekoho ineho mozno v lepsej vybave ale v stave ktory tazko zistite po par km.

toto je moja dilema teraz.
Dopíš si prosím ta do profilu z kadiaľ si, určite sa niekto nájde aj tu z fóra čo ti poradí a bude ochotný trebárs ísť na obhliadku autá s tebou. Ja by som s tým nemal problem. No konečne rozhodnutie bude aj tak na tebe.
VW Passat 2.0 TDI,R-Line
/DYNAUDIO/OPS/KAMERA/220V/Bi-XENON/PREMIUM HF/ALCANTARA MEMORY-4xVÝHREV/CHIP/B7 ZRKADLÁ FULL-ALLTRACK/EL.ŠÍBER/R19 MALLORY/TV TUNER/BLACK INTROŠ/ROLETKOVÝ SYSTÉM/BRZDY R36/KW STREED COMFORT/SIDE ASSIST/TAPCE B7 FULL/BUDÍKY 3D/300 ®

mato662
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.11.2015 14:46
Bydlisko: Košice

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa mato662 »

Asi pojdem na istotu, vsak kozu nepotrebujem mat a bixeony sa daju dokupit ak by som silou mocou chcel, tak isto aj original navigacia

Používateľov profilový obrázok
8Tomo88
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1839
Dátum registrácie: 27.05.2014 18:51
Bydlisko: Záhorie

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa 8Tomo88 »

mato662 napísal:Asi pojdem na istotu, vsak kozu nepotrebujem mat a bixeony sa daju dokupit ak by som silou mocou chcel, tak isto aj original navigacia

Aj to je rozumne riesenie... :)
VW Passat CC, 2009, 2.0 TDI (CBAB)(CR) 103KW→140HP

Tomaškové CC-čkohttp://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=102&t=62568" onclick="window.open(this.href);return false;

VCDS 12.12.0

/RCD 510/OPS/BLACK ALCANTARA/R18 DAYTONA/R16 PLECHAC/H7 XENESIS/LED/

Používateľov profilový obrázok
TomXasS
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: 26.03.2012 14:40

Re: Prosím o názor

Príspevok od používateľa TomXasS »

mato662 napísal:Asi pojdem na istotu, vsak kozu nepotrebujem mat a bixeony sa daju dokupit ak by som silou mocou chcel, tak isto aj original navigacia
Radsej dobry motor s mensou vybavou, ako vrak s dobrou vybavou :)
Volkswagen Passat B8 Highline DFGA 7DSG 2018

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"