Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

2005 - 20..

Moderátor: ejne

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa janosik93 »

treba vymeniť obidve teplotne klapky
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa Jerry »

Leitwolf napísal:Ahojte chalani, mam ten isty problem, z palubovky pocujem nonstop nejake klapky aj pri vypnutom Climatronicu. V poslednej dobe mam pocit ze nevie spravne "miesat" teplotu pre lavu stranu. Vie mi s tym niekto poradit a opravit v okoli BA?
Nemam diagnostiku, takze neviem co vsetko je zle, ale asi klasika ako kazdy passat. :)
Aj ja zhanam niekoho kto mi vymeni tie motorceky teplotnych klapiek (V158, V159, dokonca uz ich mam aj kupene), tak ked najdes niekoho, daj vediet. :-)
Ak chces pomoct pozriet cez diagnostiku, ze co Ti vypisuje, pripadne ak aj nevypise chybu ale pomocou testu jednotlivych klapiek zistit, ktora to puka, tak to Ti viem pomoct.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa janosik93 »

klopkaju na 99 percent len teplotne klapky. ti pracuju najviac
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
Leitwolf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 01.07.2011 11:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa Leitwolf »

Ked som bol v servise na olej tak som sa ich aj pytal sa tie klapky ale nevedeli, iba povedali ze v diagnostike nieco ukazovalo so zmiesavanim teploty L + P strana. je mozne ze to je ono ako pises. Kazdopadne by som to chcel este zistit naito ci to je ono a ze ci je problem len v tom.
Jerry - vies mi pomoct to pozriet na diag? Napisem ti PM.
Janosik - ako tazka je tato oprava, treba vela rozoberat? Neni k tomu nejaky navod? Pripadne, nechodis do BA? :-D
Passat 3C Highline Variant, 2008, 2.0 TDI, BKP, 103kW

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa Jerry »

jasne, dobehni, pozrieme to a budes aspon vediet, ked Ti poriadne ani nepovedali v servise. Napisem Ti kontakt na seba.

Jerry
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 09.05.2009 23:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa Jerry »

tak je tu este niekto taky profik a taky sikovny, ze to meni tie motorceky bez rozoberania palubovky? Taky odbornik ako janosik - len ten mi prestal odpovedat v nasej nacatej sukromnej korespondencii :-(
Primarne BA a okolie, ale aj cely zapad, potom stred, a potom kludne aj vychod Slovenska. Ked je niekto odbornik a vyriesi aj viacero veci naraz, tak sa oplati cestovat :-)

Používateľov profilový obrázok
enzo76
Vodič
Vodič
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 24.12.2011 11:06

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa enzo76 »

Uf klapky, klapky. Poprosil by som o radu. Na aute mi prestala kuriť pravá strana. Vag - V159. Servomotor som vymenil, urobil zakladne nastavenie ,a? Nič. Furt netopí pravá strana. Vag - V71. Ktorým smerom sa mám pohnuť? Prelustroval som všetko o tom, ale bezuspešne. Dakujem za rady.
VW Passat Variant 2.0 TDI BMP 2007 (Silber Lawine), VW Passat Variant 2,0TDI B8 (White Snake)

Lubos567
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 15.01.2016 23:31

Re: Potenciometer servomotoru teplotnej klapky - Rada

Príspevok od používateľa Lubos567 »

Vymen radiator kurenia a mas pokoj

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat 3C / CC"